Domovská stránka > J > Jak Změnit Typ Souborů Na Pdf?

Jak změnit typ souborů na PDF?

Online převod do PDF

Klikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte soubor do zóny pro přetažení. Vyberte dokument, který chcete převést do PDF. Adobe Acrobat během chvilky dokument převede do PDF. Přihlaste se a převedený soubor PDF stáhněte nebo sdílejte.

Přečtěte si více

A další otázka, jak otevřít přílohu v pdf?

Přidání přílohy

 1. Vyberte Nástroje > Upravit PDF > Více > Připojit soubor.
 2. V dialogovém okně Přidat soubory vyberte soubor, který chcete přiložit, a klikněte na tlačítko Otevřít.
 3. Aby bylo možné přílohu zobrazit v aplikaci Acrobat 5.0 nebo dřívější, proveďte jeden z následujících úkonů:
 4. Uložte PDF.
Také, jak otevřít přílohu v emailu? Otevření přílohy
 1. Pokud u přílohy ve zprávě klikněte na odkaz "Stáhnout", zobrazí se dialog vašeho prohlížeče, ve kterém si můžete zvolit, zda si soubor uložíte na disk vašeho PC nebo zda chcete soubor otevřít.
 2. Kliknete-li u přílohy na "Zobrazit", můžete si zobrazit náhled souboru přímo v prohlížeči.

Jak nastavit Adobe Reader jako výchozí?

Pro nastavení otevírání souborů v Adobe Readeru stačí na jakémkoliv PDF dokumentu kliknout pravým tlačítkem myši (1), z místní nabídky vybrat Otevřít v programu (2) a následně Zvolit jinou aplikaci (3). V následujícím okně zvolte Adobe Reader (1) a nezapomeňte zatrhnout volbu K otevírání souborů . Jak převést soubor HEIC na JPG? Jak převést fotku .HEIC do .JPEG

 1. Otevřete fotografii v aplikaci Náhled.
 2. V horní liště klikněte na Soubor a následně na Exportovat…
 3. Napište požadovaný název souboru a jeho umístění
 4. V řádku Formát: vyberte JPEG (nebo jakýkoli vámi preferovaný formát)
 5. Vyberte kvalitu, v níž se má fotka uložit.
 6. Zvolte Uložit.

Jak změnit typ souborů na JPG?

Pomocí online nástroje aplikace Acrobat můžete rychle převést soubor PDF na obrázek ve formátu PNG, TIFF nebo JPG v libovolném webovém prohlížeči, jako je třeba Google Chrome. Stačí si vybrat preferovaný formát souboru. Acrobat pak během několika sekund soubor převede na obrázek v kvalitě, které můžete důvěřovat. Jak změnit formát obrázku na JPG? Převod na jakémkoliv počítači. Obrázek, který chcete převést do formátu JPEG, otevřete v nějakém grafickém editoru. Klikněte na "Soubor". Klikněte na možnost "Uložit jako".

Jak změnit soubor na MP4?

Výhodou KeepVid MP4 Converter Online je, že váš video soubor dokáže převést na MP4 bez jakékoliv ztráty kvality. Služba dále umožňuje vybrat rozlišení zvoleného výstupního souboru, aby vyhovoval vašim potřebám. Za zmínku také stojí, že MP4 konvertor je 100% bezplatný, online a chrání soukromí svých uživatelů. Když to vezmeme v úvahu, jak konvertovat video? Předpokládejme, že chcete vědět, jak převést video z jednoho formátu do druhého:
Existuje několik různých způsobů, jak převést video. Jedním ze způsobů je použití bezplatného online konvertoru videa. Můžete nahrát video, které chcete převést, a poté vybrat výstupní formát. Dalším způsobem je použití softwarového programu pro převod videa. Tyto programy mají obvykle zkušební dobu zdarma a poté můžete zaplatit za používání plné verze. Nakonec můžete ke konverzi videa použít program pro úpravu videa. Mnoho těchto programů má také bezplatnou zkušební dobu.

Jak udělat MP4?

Soubor MP4 můžete vytvořit několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je použití programu pro úpravu videa, jako je Adobe Premiere Pro nebo Final Cut Pro. Tyto programy umožňují exportovat video jako soubor MP4.
Dalším způsobem, jak vytvořit soubor MP4, je použít program pro převod videa. K dispozici je mnoho různých programů, ale doporučujeme použít bezplatný program Handbrake. Tento program lze stáhnout z internetu a umožní vám převést téměř jakýkoli videosoubor na soubor MP4.
Nakonec můžete k převodu videa do souboru MP4 použít také webovou stránku, například Online Video Converter. Tato webová stránka je zdarma a najdete ji tak, že ji vyhledáte ve svém oblíbeném vyhledávači.

By Louls Hillwig

Jak nastavit router na WPA2? :: Jak upravit příponu souborů?
Užitečné odkazy