Domovská stránka > J > Jak Upravit Jpeg?

Jak upravit JPEG?

Vyhledejte JPEG obrázek v počítači. Klikněte pravým tlačítkem myši na obrázek a vyberte možnost "Upravit pomocí GIMP." Pokud to není volba pro pravé kliknutí myši, otevřete software GIMP a zvolte Otevřít Soubor z menu. Vyhledejte obrázek, který chcete upravit a otevřete jej.

Přečtěte si více

Jak prevest fotku do JPEG?

Převod na jakémkoliv počítači. Obrázek, který chcete převést do formátu JPEG, otevřete v nějakém grafickém editoru. Klikněte na "Soubor". Klikněte na možnost "Uložit jako". Jak změnit formát fotky na JPG? Převedení fotky z HEIC na JPG pomocí webové stránky

Pokud potřebujete převést pouze pár fotek jednou za čas, řešením může být jednoduchá služba heictojpg.com. Stačí otevřít webovou stránku, nahrát na ni až 5 fotek, počkat na převedení a stáhnout si výsledek.

Jak dát fotku do jineho formatu?

Převod jednoho obrázku do jiného souborového formátu

 1. Klikněte na Uložit jako… a objeví se okno Uložení obrázku.
 2. V poli pro název změňte příponu souboru na tu, kterou používá souborový formát, do kterého chcete obrázek převést.
 3. Klikněte na Uložit a nový soubor se uloží v novém formátu.
Může se také zeptat, jak udělat formát jpeg? Klikněte pravým tlačítkem na obrázek, který chcete uložit jako samostatný soubor obrázku, a potom klikněte na příkaz Uložit jako obrázek. V seznamu Uložit jako typ vyberte požadovaný formát souboru.

Jak z PDF na JPG?

Převádějte soubory PDF do formátu JPG pomocí aplikace Acrobat

 1. Otevřete PDF v aplikaci Acrobat.
 2. V pravém panelu zvolte nástroj Exportovat PDF.
 3. Zvolte možnost Obrázek jako formát exportu, a pak zvolte možnost JPEG.
 4. Klikněte na položku Exportovat.
Jak zmenšit velikost fotografií? Postup „Jak zmenšit fotku“ (5 úkonů):
 1. 1) Otevřete aplikaci malování Malování –> Otevřít soubor, který chcete upravit – nejčastěji fotografii (fotku).
 2. 2) Změna velikosti. Po otevření fotografie zvolíte „Změnit velikost“.
 3. 3) Nastavíte procenta (%) nebo pixelů
 4. 4) Kontrola, zda se obrázek zmenšil (nemusíte)
 5. 5) Uložíte jako.

Jak změnit formát HEIC?

Naštěstí přichází na scénu skvělá aplikace od Softorino s názvem WALTR HEIC, která funguje podobně jako USB-C redukce pro MacBooky: záchrana. Nečekejte nic světoborného, aplikace je naprosto jednoduchá. Rozhraní funguje na bázi Drag&Drop a díky tomu je tak skvělá. Jak prodlouzit fotku? Fotografii lze rozšířit několika způsoby. Jedním ze způsobů je použití softwaru pro úpravu obrázků, jako je například Adobe Photoshop. V programu Photoshop můžete pomocí nástroje Klonovací razítko naklonovat části obrázku a poté obrázek rozšířit přidáním nových pixelů.
Dalším způsobem rozšíření fotografie je použití grafického softwaru, jako je Adobe Illustrator. V programu Illustrator můžete pomocí nástroje Pero nakreslit nové tvary a rozšířit obrázek.
Dalším způsobem rozšíření fotografie je použití vektorového grafického softwaru, jako je Inkscape. V programu Inkscape můžete pomocí nástroje Pero kreslit nové tvary a rozšiřovat obrázek.

Jak převést IMG do PDF?

Existuje několik způsobů, jak převést soubor IMG do formátu PDF. Jedním ze způsobů je použití online konvertoru, například PDF2Go. Dalším způsobem je použití softwaru pro převod souborů, například FileZigZag. Nakonec můžete použít editor obrázků, jako je GIMP, a exportovat soubor IMG jako PDF.

By Axel

Jak vložit obrázek do složky? :: Jak zvýraznit text v PDF souboru?
Užitečné odkazy