Domovská stránka > J > Jak Vložit Obrázek Do Pdf Souboru?

Jak vložit obrázek do PDF souboru?

Umístění obrázku nebo objektu do PDF

 1. Otevřete PDF v aplikaci Acrobat a pak zvolte možnost Nástroje > Upravit PDF > Přidat obrázek .
 2. V dialogovém okně Otevřít vyhledejte soubor, který chcete umístit.
 3. Vyberte soubor obrázku a klikněte na tlačítko Otevřít.

Přečtěte si více

Podle toho, jak převést do pdf?

Klikněte na tlačítko Uložit.

 1. Klikněte na kartu Soubor.
 2. Klikněte na Uložit jako.
 3. Do pole Název souboru zadejte název souboru, pokud jste tak již neučinili.
 4. V rozevíracím seznamu Uložit jako typ klikněte na položku Dokument PDF.
Jak změnit typ souboru png na JPG? Jak převést PNG na JPG
 1. Nahrajte PNG souborů a převeďte je na JPG online.
 2. Zadejte parametry jako OCR a výstupní formát.
 3. Stisknutím tlačítka zpracování převedete PNG na JPG.
 4. Stáhněte si vytvořené soubory (JPG) a zobrazte je okamžitě.
 5. Pošlete odkaz ke stažení převedených souborů na e-mail.

Jak udělat z více obrázků PDF?

Sloučení několika souborů PDF do jednoho dokumentu

Klikněte na tlačítko Vybrat soubory výše nebo přetáhněte soubory do zóny přetažení. Vyberte soubory, které chcete sloučit pomocí nástroje aplikace Acrobat pro sloučení PDF. V případě potřeby změňte pořadí souborů. Klikněte na tlačítko Sloučit soubory.
Jak vytvořit soubor v PDF? Spusťte aplikaci Acrobat a zvolte Nástroje> Vytvořit PDF. Vyberte typ souboru, ze kterého chcete vytvořit PDF: jeden soubor, více souborů, skener nebo jinou možnost. V závislosti na typu souboru klikněte na Vytvořit nebo Další. Podle zobrazených pokynů vytvořte dokument PDF a uložte ho do požadovaného umístění.

Když to vezmeme v úvahu, jak kreslit v pdf?

Zvolte příkaz Nástroje > Poznámka. V panelu nástrojů Poznámka klikněte na položku Kreslicí nástroje a vyberte nástroj kresleného označení: Pomocí nástrojů Obdélník , Elipsa , Šipka a Čára můžete vytvářet jednoduché tvary. Můžete se také zeptat, jak vyjmout část obrázků? Klikněte na obrázek. Klikněte na Nástroje obrázku > Formát a ve skupině Velikost klikněte na šipku pod položkou Oříznout. V zobrazené nabídce vyberte Poměr stran a klikněte na požadovanou možnost. Zobrazí se obdélník oříznutí a uvidíte, jak bude obrázek vypadat, když se ořízne na vybraný poměr stran.

Jak dát fotky do jednoho souboru?

Jak sloučit soubor JPG

Otevřete prohlížeč na webu aplikace JPG zdarma a přejděte do nástroje sloučení. Kliknutím do oblasti předání souboru nahrajte soubory JPG nebo přetáhněte soubory JPG. Klepnutím na tlačítko „SLOČENÍ“ spusťte slučování souborů.
Jak upravit text v PDF souboru? Zvolte Nástroje > Upravit PDF > Upravit . Text a obrázky, které můžete upravovat, jsou označeny pomocí tečkovaných obrysů. Vyberte text, který chcete změnit. Na panelu Formát na pravé straně můžete vybrat písmo, velikost písma nebo jiné možnosti formátování.

Tak jak převést do pdf a?

OpenOffice. Po spuštění programu PDF-XChange Editor Free otevřete požadovaný PDF dokument, následně v hlavním menu vlevo nahoře zvolte Soubor → Uložit jako (Ctrl+Shift+S). Objeví se dialogové okno s informací o názvu souboru a formátu. V políčku Uložit jako typ vyberte volbu PDF/A dokument.

By Fiedler

Jak přehodit WASD na šipky? :: Jak srovnat ikony?
Užitečné odkazy