Domovská stránka > J > Jak Změnit Umístění Souborů?

Jak změnit umístění souborů?

Změna umístění stažených souborů

  1. Na počítači spusťte Chrome.
  2. Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení.
  3. Dole klikněte na Rozšířená nastavení Stažené soubory.
  4. Upravte nastavení stahování: Chcete-li změnit výchozí nastavení, klikněte na Změnit a vyberte umístění, kam chcete soubory ukládat.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak změnit umístění složky dokumenty?

Klepněte pravým tlačítkem na složku Dokumenty a z místní nabídky, která se vzápětí zobrazí, vyberte příkaz Vlastnosti. Zobrazí se dialogové okno, v němž se přesuňte na záložku Umístění. Poté stiskněte tlačítko Přesunout. Tak jak vytvořit slozku? Vytvoření složky

  1. Otevřete libovolné úložné místo nebo existující složku.
  2. Táhněte prstem od středu displeje dolů, klepněte na. a potom na volbu Nová složka. Poznámka: Pokud volbu Nová složka nevidíte, nemůžete na daném místě složku vytvořit.

Tak jak organizovat data?

Držet trvale zálohy pouze na druhé disku v notebooku nebo v omezeném cloudovém úložišti je rizikové. Proto vždy jednou do měsíce připojuji externí hard disk k počítači s kapacitou 2 TB, kam veškerá data z disku D manuálně překopíruji. Vytvářím si tak další úroveň zálohy. Co je to soubor? Soubor v informatice označuje pojmenovanou sadu dat uloženou na nějakém datovém médiu, se kterou lze pracovat nástroji operačního systému jako s jedním celkem. Obsahem souboru mohou být různá data.

Jak změnit disk C na D?

Ve Windows 8.1 nebo Windows 10 klikněte pravým tlačítkem myši na tlačítko »Start« a vyberte možnost »Správa disků«. V okně Správa disků vidíte všechny připojené disky. Vyberte disk jehož písmeno jednotky chcete změnit, klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte volbu »Změnit písmeno jednotky a cestu«. Když to vezmeme v úvahu, jak nastavit ukládání na disk? Chcete-li změnit výchozí pevný disk, klikněte na Start a poté vyberte Nastavení (nebo stiskněte Windows + I). V okně Nastavení klikněte na Systém. V okně Systém vyberte kartu Úložiště vlevo a poté přejděte dolů do části „Uložit umístění“ vpravo.

Co se stane když přenést soubory z disku C na disk D?

Pro přesun osobních složek je vyžadováno oprávnění správce.

  1. Otevřete Průzkumník souborů a klikněte pravým tlačítkem myši na složku »Dokumenty«.
  2. Ve Vlastnostech přepněte na kartu »Umístění«.
  3. Složku Dokumenty chceme přesunout na disk D:.
Jak přesunout složku Dokumenty na jiný disk? V systému Windows můžete složku Dokumenty přesunout na jinou jednotku podle následujících kroků:
1. Otevřete nabídku Start a klikněte na Tento počítač.
2. Klepněte pravým tlačítkem myši na složku Dokumenty a zvolte Vlastnosti.
3. Klikněte na kartu Umístění a poté klikněte na tlačítko Přesunout.
4. Vyberte nové umístění složky Dokumenty a klikněte na tlačítko Použít.
5. Kliknutím na tlačítko OK zavřete okno.

Jak přesunout Program Files?

Pokud potřebujete přesunout adresář Program Files, můžete to provést několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je použití vestavěné funkce přesměrování složek systému Windows. Můžete také použít nástroj třetí strany pro přesouvání souborů, například FileMoverPro.
Chcete-li použít přesměrování složek systému Windows, nejprve otevřete nabídku Start a vyhledejte "možnosti složek". Otevřete kartu "Zobrazení" a přejděte dolů na možnost "Zobrazit skryté soubory, složky a jednotky". Tuto možnost povolte a klikněte na tlačítko "OK".
Nyní otevřete jednotku "C:" v Průzkumníku souborů a vyhledejte adresář "Program Files". Klepněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost "Vlastnosti". Na kartě "Umístění" klikněte na "Přesunout". Vyberte nové umístění adresáře a klikněte na "OK".
Pokud používáte nástroj pro přesouvání souborů třetí strany, bude postup podobný. Jednoduše zvolte adresář "Program Files" jako zdroj a nové umístění jako cíl. Nástroj se o přesun souborů postará za vás.

By Torrin

Jak udělat ohraničení tabulky v HTML? :: Jak psát na počítači?
Užitečné odkazy