Domovská stránka > J > Jak Změnit Umístění Stahování?

Jak změnit umístění stahování?

Změna umístění stažených souborů

  1. Na počítači spusťte Chrome.
  2. Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení.
  3. Dole klikněte na Rozšířená nastavení Stažené soubory.
  4. Upravte nastavení stahování: Chcete-li změnit výchozí nastavení, klikněte na Změnit a vyberte umístění, kam chcete soubory ukládat.

Přečtěte si více

Tak jak presunout hru na steam?

Vyhledejte hru, kterou chcete přesunout. Klikněte na hru pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Vlastnosti...“. V novém okně přejděte do záložky „Místní soubory“ a klikněte na „Přesunout instalační složku...“. Z rozbalovací nabídky vyberte požadovanou složku, do které chcete hru přesunout. Může se také zeptat, jak přeinstalovat steam na jiný disk? Funkci můžete konfigurovat v nabídce Steam | Nastavení | Stahování. Tam klikněte na tlačítko Steam – Složky knihovny. Typicky tam budete mít jedinou složku, tu výchozí se Steamem. Přidejte proto do libovolného umístění na druhém disku další složku.

Jak přesunout aplikace na jiný disk?

Jak přemístit aplikaci na jiný disk

Klikněte na Start – Nastavení a Aplikace. U volby Aplikace a funkce vyberte apku, která má volbu Přesunout aktivní.
Jak přenést data z jednoho počítače do druhého? Použijte externí disk či jiné médium. Pokud máte třeba něco tak malého a užitečného jako Toshiba Canvio externí disk, tak je to velmi jednoduché. Připojíte ho k prvnímu počítači, přes USB nakopírujete soubory či složky. Odpojíte a připojíte k druhému počítači, kopírované si do počítače stáhnete.

Může se také zeptat, na jaký disk instalovat hry?

Na SSD má smysl natlačit všechny programy a hry, co se tam vejdou. Minimálně to, co používáš nejčastěji. Vše, co bude na HDD, bude líné jako šnek. Na SSD hodte i vetsinu programu, hlavne ty pouzivane. Jak přeinstalovat hru? Pokud chcete hru později znovu nainstalovat, zadejte Steam, vyberte hru z vaší knihovny a poklepejte na název hry. Můžete také kliknout pravým tlačítkem myši na název hry a vybrat "nainstalovat". Stačí se řídit pokyny na obrazovce.

Jak přidat nainstalovanou hru do Steamu?

Spusťte klienta Steam. Vyhledejte odkaz „+ Přidat hru“ v levém dolním rohu obrazovky. V závislosti na tom, ve kterém stylu karty / zobrazení se nacházíte, vaše pozadí nemusí vypadat jako naše na níže uvedeném snímku obrazovky, ale odkaz tam stále bude (jsme v knihovně -> zobrazení mřížky). Můžete se také zeptat, jak ulozit the sims 4? The Sims 4 lze uložit několika způsoby. Prvním způsobem je přejít do hlavní nabídky a kliknout na "Uložit". Druhým způsobem je přejít na mapu světa a kliknout na ikonu domu. Třetím způsobem je přejít do nabídky možností a kliknout na "Uložit".

Tak jak odinstalovat the sims 4?

Existuje několik způsobů, jak odinstalovat hru The Sims 4 z počítače. Prvním způsobem je použití odinstalačního programu dodaného se hrou. To provedete tak, že přejdete do nabídky Start a vyhledáte položku "Odinstalovat program". V seznamu programů vyhledejte hru The Sims 4 a klikněte na ni. Odinstalátor by se měl spustit a vy můžete podle pokynů hru odinstalovat.
Druhým způsobem odinstalace hry The Sims 4 je použití odinstalačního programu třetí strany. K dispozici je několik různých, ale my doporučujeme IObit Uninstaller. Můžete si jej zdarma stáhnout ze stránek iobit.com. Po jeho instalaci jej otevřete a v seznamu programů vyhledejte The Sims 4. Klikněte na něj a poté klikněte na tlačítko "Odinstalovat". IObit Uninstaller se postará o zbytek.
Třetím způsobem odinstalace hry The Sims 4 je použití vestavěného odinstalátoru systému Windows. Za tímto účelem přejděte do nabídky Start a vyhledejte položku "Přidat nebo odebrat programy". V seznamu vyhledejte program The Sims 4 a klikněte na něj. Odinstalační program by se měl spustit a vy můžete podle pokynů hru odinstalovat.
Nakonec můžete The Sims 4 odinstalovat také odstraněním složky se hrou. Složka hry se obvykle nachází v adresáři C:\Program Files (x86)\The Sims 4. Stačí tuto složku odstranit a hra bude odinstalována.

By Tyler Devika

Co je to Ctrl V? :: Čím se liší knihovny ve Windows od jiných složek?
Užitečné odkazy