Domovská stránka > J > Jak Změnit Cíl Ukládání Souborů?

Jak změnit cíl ukládání souborů?

V Průzkumníku souborů najděte složku »Stažené soubory« a klikněte v horním menu na ikonu »Vlastnosti«. V nově otevřeném okně vlastností se přepněte na kartu »Umístění«. Zde můžete nastavit nové umístění úložiště stažených souborů. Nové nastavené potvrďte tlačítkem »OK«.

Přečtěte si více

Jak obnovit stahování?

Chcete-li otevřít správce stahování, zadejte chrome: // stahování do Omniboxu a stiskněte klávesu Enter. Případně můžete stisknout Ctrl + J v systému Windows nebo Command + J v systému MacOS. V seznamu stažených položek vyhledejte vadnou položku a klikněte na „Obnovit“. Lidé se také ptají, kde najdu v telefonu stažené soubory? Spusťte aplikaci Moje soubory. Krok 2. Klepněte na Stažené soubory v nabídce Kategorie. Poté uvidíte své stažené soubory.

Také, jak zrušit blokování stahování edge?

Blokování nechtěných aplikací se objevilo v betaverzi Edge.

Novinka není v základu automaticky zapnutá, je nutné zavítat do nastavení, Soukromí a služby a zde ji aktivovat. Funkci již nyní poskytuje v rámci aplikace Windows Defender pro firmy.
Kam uložit soubory ke stažení? K dispozici jsou služby jako Box (10 GB), Dropbox (2 GB), Google disk (15 GB), iCloud (5 GB) či OneDrive (5 GB). Velkou výhodou v tomto případě je, že většina služeb disponuje nastavením sdílení.

Kde najdu stahování?

Zobrazení historie stahování

  1. Klikněte na tlačítko Knihovny stránek , zvolte Stahování a ve spodní části klikněte na Zobrazit všechna stahování.
  2. Klikněte na tlačítko Knihovny stránek a zvolte Stahování.
  3. Klikněte na tlačítko nabídky. a zvolte Stahování.
Jak stáhnout dokument do mobilu? Stažení kopie souboru
  1. Na telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Dokumenty, Tabulky nebo Prezentace Google.
  2. V souboru, který chcete stáhnout, klepněte na Více .
  3. Klepněte na ikonu pro stažení . Soubor se stáhne do telefonu a zobrazí se zpráva s oznámením.

Jak zablokovat internetovou stránku v Google Chrome?

Web můžete také rychle zablokovat stisknutím tlačítka Ikona rozšíření BlockSite v pravém horním rohu na načteném webu. V rozevírací nabídce, která se zobrazí, stiskněte tlačítko Blokovat tento web tlačítko. Jak zapnout WebGL? WebGL (Web Graphics Library) je rozhraní API jazyka JavaScript pro vykreslování interaktivní 3D grafiky v libovolném kompatibilním webovém prohlížeči bez použití zásuvných modulů. WebGL je plně integrován s ostatními webovými standardy a umožňuje využití fyziky a zpracování obrazu a efektů akcelerovaných grafickým procesorem jako součást plátna webové stránky.
Povolení WebGL v prohlížeči Google Chrome:
1. Do adresního řádku zadejte chrome://flags.
2. Vyhledejte "Enable WebGL".
3. V rozevírací nabídce vyberte možnost "Enable" (Povolit).
4. Znovu spusťte Chrome.

Co znamená vaše připojení není soukromé?

Tato věta může znamenat několik různých věcí, ale nejpravděpodobnější je, že počítač dané osoby není připojen k zabezpečené síti. To znamená, že jakákoli data odeslaná přes síť by mohla být zachycena někým jiným a přečtena. Aby se to napravilo, musela by se osoba připojit k zabezpečené síti nebo použít síť VPN.

By Tonneson

Jak smazat Win Restore Points? :: Jak odblokovat Chrome?
Užitečné odkazy