Domovská stránka > J > Jak Zabránit Ukončování Aplikací?

Jak zabránit ukončování aplikací?

Android

Jak vypnout optimalizaci?

  1. Otevřete Nastavení.
  2. Přejděte do Nainstalované aplikace.
  3. Najděte a otevřete příslušnou aplikaci (můžete použít vyhledávání).
  4. Klepněte na Spořič baterie.
  5. Z nabídky zvolte Žádné omezení.

Přečtěte si více

Proč se mi vypíná aplikace na mobilu?

Re: Samovolné vypínání aplikací

S největší pravděpodobností nemáš dost paměti RAM. Jedna z příčin může být ta, že máš staženo milion aplikací, co něco dělají na pozadí (ačkoliv by měl android při nedostatku paměti nejdřív zabíjet aplikace na pozadí, né vždy se tomu tak děje).
Pokud jde o to, co delat kdyz nefungují aplikace? Co dělat, když mi nefunguje mobilní aplikace, jak očekávám?

  1. Zkuste změnit způsob připojení k internetu.
  2. WiFi na veřejné síti nemusí stoprocentně fungovat, záleží na jejím nastavení, které neovlivníme.
  3. Pokud máte mobilní aplikaci uloženou na SD kartě, zkuste si ji přesunout do interního úložiště.

Co dělat když aplikace Google pravidelně přestává fungovat?

Mnohým uživatelům ale i poté smartphone zobrazuje problémové okno s tím, že aplikace Google přestává pravidelně fungovat. V takovém případě může pomoci odinstalovat verzi aplikace Google, která způsobuje chybu. Toto je však nativní služba v Androidu, jak již zaznělo, a tudíž ji nelze kompletně smazat. Jak uzamknout aplikace Xiaomi? Jak zamknout přístup k jedné nebo více aplikacím na Xiaomi?

  1. Stáhněte a nainstalujte si aplikaci.
  2. Otevřete jej a udělte mu požadovaná práva.
  3. Ze seznamu aplikací vyberte všechny, které chcete blokovat.
  4. Určete heslo pro přístup k aplikacím vašeho Xiaomi.

Jak nastavit aplikaci na pozadí?

Ovládněte aplikace na pozadí

  1. Otevřete systémové nastavení.
  2. Přejděte do sekce Pro vývojáře.
  3. Zde vyhledejte a otevřete položku Spuštěné služby, Procesy či Statistiky procesů.
  4. Tím se dostanete k seznamu spuštěných procesů, včetně velikosti obsazené RAM.
Co dělat když mi padají aplikace na mobilu? Odstraňování problémů s aplikacemi v telefonu
  1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play .
  2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.
  3. Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení.
  4. V sekci Dostupné aktualizace vyberte, zda chcete aktualizovat všechny aplikace, nebo jen konkrétní aplikaci.

Proč mi padají aplikace?

Problém souvisí se systémovou komponentou nazvanou Android System WebView. Google pro ni prostřednictvím obchodu Google Play vydal zabugovaný update, což mělo u mnoha uživatelů za následek padání aplikací. Jak opravit systém Android? Jak opravit chybu Androidu ve smartphonu

V zobrazeném seznamu vyberte položku »Moje aplikace a hry«, v přehledu vyhledejte a otevřete »Android System WebView«. Protože chybou je postižena poslední aktualizace, můžete nyní zvolit možnost »Odinstalovat aktualizaci« a obnovit původní stav komponenty.

Může se také zeptat, proč nefunguje aplikace lidl plus?

Na zařízeních, která jsou zcela bez služeb Google (u nás prodávaná zařízení od cca května 2020), prozatím není možné aplikaci Lidl Plus využít.

By Thornton

Jak opravit aplikaci? :: Jak vypnout služby Google Play?
Užitečné odkazy