Domovská stránka > C > Co Je To Obb Data?

Co je to Obb data?

Co je to soubor OBB? Soubor používaný některými aplikacemi Android prodávanými v internetovém obchodě Google Play; obsahuje další aplikační data, která nejsou uložena v hlavním balíčku aplikací (soubor . APK ), jako je grafika, mediální soubory nebo jiná velká aktiva programu; používá šifrovaný formát.

Přečtěte si více

Jak nainstalovat hry na Android?

Opětovná instalace nebo aktivace aplikací

  1. V telefonu či tabletu Android otevřete Obchod Google Play .
  2. Vpravo klepněte na ikonu profilu.
  3. Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.
  4. Vyberte aplikace, které chcete nainstalovat nebo aktivovat.
  5. Klepněte na Nainstalovat nebo Aktivovat.
Jak instalovat APK na Android? Ve správci souborů si najděte složku, kde jste si stáhli nebo například překopírovali APK soubor z počítače. (Stažené soubory se většinou nachází ve složce Download). Jakmile tento soubor naleznete, klepněte na něj a vyberte možnost nainstalovat. A to je celé.

Jak nainstalovat Google Play na Android?

PlayAndroidGoogle Play

Vyhledání aplikace Obchod Google Play

  1. V zařízení přejděte do sekce Aplikace.
  2. Klepněte na Obchod Google Play .
  3. Aplikace se otevře a můžete vyhledat obsah ke stažení.
Jak se instaluje hra? Otevřete aplikaci Microsoft Store. Další informace o tom, jak aplikaci najít, najdete v části „Koupit a nainstalovat“. V pravém horním rohu obrazovky vyberte Další informace (…) a pak vyberte Moje knihovna. Vyberte Nainstalovat vedle hry, kterou chcete nainstalovat.

Můžete se také zeptat, kde najdu nainstalované aplikace?

Zpravidla se k seznamu nainstalovaných aplikací dostanete tapnutím na ikonku situovanou v dolní liště hlavní obrazovky, skládající se ze 4 x 4 malých čtverečků, situovanou na obrazovce v dolní nabídce. Jak stáhnout APK? Soubory APK lze stáhnout několika způsoby. Jedním ze způsobů je najít renomovanou webovou stránku, která nabízí stahování souborů APK, například APK Mirror (https://www.apkmirror.com/). Jakmile najdete webovou stránku, které důvěřujete, jednoduše vyhledejte název aplikace, kterou chcete stáhnout, a poté klikněte na tlačítko "Stáhnout".
Dalším způsobem stahování souborů APK je obchod Google Play. Jednoduše otevřete obchod Google Play v zařízení se systémem Android, vyhledejte aplikaci, kterou chcete stáhnout, a poté klikněte na tlačítko "Instalovat". Aplikace se poté stáhne a nainstaluje do vašeho zařízení.

Může se také zeptat, jak instalovat aplikace mimo google play?

Musíte jít do nastavení telefonu, kde si naleznete položku bezpečnost či zabezpečení. Na další stránce uvidíte možnost aktivace toho, abyste do telefonu mohli instalovat aplikace mimo obchod Play. Po aktivaci se vraťte k APK souboru a poklepáním na něj ho nainstalujete. Jak stáhnout aplikace pro Android? Aplikace pro Android lze stahovat několika způsoby. Nejběžnějším a nejjednodušším způsobem je jejich stažení z obchodu Google Play. Mezi další způsoby patří jejich stahování z webových stránek nebo přímo od vývojáře aplikace.
Obchod Google Play je hlavním a nejběžnějším způsobem stahování aplikací pro systém Android. Jedná se o digitální obchod, který je k dispozici ve většině zařízení se systémem Android. Chcete-li k němu získat přístup, otevřete aplikaci Obchod Google Play a procházejte nebo vyhledejte aplikaci, kterou chcete stáhnout. Jakmile ji najdete, klepněte na tlačítko Instalovat a postupujte podle pokynů.
Některé webové stránky nabízejí ke stažení aplikace pro systém Android. Obvykle se jedná o webové stránky třetích stran, které nejsou spojeny se společností Google. Z tohoto důvodu existuje při stahování aplikací z těchto webových stránek vždy riziko. Dbejte na to, abyste aplikace stahovali pouze z renomovaných webových stránek, a před instalací si ověřte, zda je aplikace bezpečná.
Dalším způsobem, jak získat aplikace pro systém Android, je stáhnout je přímo od vývojáře aplikace. Tato možnost obvykle přichází v úvahu pouze u placených aplikací. Chcete-li tak učinit, přejděte na webové stránky vývojáře a vyhledejte odkaz ke stažení aplikace. Jakmile jej najdete, klepněte na odkaz a postupujte podle pokynů.

Jak nainstalovat Google Play na Samsung?

Do zařízení Samsung můžete Google Play nainstalovat několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je stažení souboru Google Play Store APK z důvěryhodného zdroje a jeho následná instalace do zařízení. Dalším způsobem je použití obchodu s aplikacemi třetích stran, například Appstore pro Android od Amazonu nebo F-Droid. A konečně můžete také nainstalovat aplikaci Google Play prostřednictvím obchodu Galaxy Apps společnosti Samsung.

By Herrmann Eibel

Co dělat když mi nejde Google Play? :: Co je hudební přehrávač?
Užitečné odkazy