Domovská stránka > C > Co Je To App Data?

Co je to App data?

Složka AppData obsahuje nastavení aplikace, soubory a data jedinečná pro aplikace na vašem počítači se systémem Windows. Složka je ve výchozím nastavení v Průzkumníku souborů Windows skrytá a má tři skryté podsložky: Local, LocalLow a Roaming.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak se dostat do appdata?

Složku AppData není právě jednoduché najít, pokud nevíte, jak na to. Složka AppData se nachází ve složce, která nese název vašeho uživatelského jména. Jedná se tedy o stejnou složku, v níž se nachází složky Dokumenty, Hudba a další složky pro knihovny (pokud jste je samozřejmě nepřesunuli někam jinam). Jak otevřít složku AppData? Windows Search: Ve vyhledávacím okně na Panelu nástrojů Windows, zadejte% appdata% a stiskněte enter. Tím se otevře složka AppData v Průzkumníkovi Windows. Zviditelněte skryté složky: Složka AppData je skrytá, takže musíte přepnout možnost ve vašem Nastavení, abyste jej mohlinajít jej bez přímého vyhledávání.

Můžete se také zeptat, kde je program data?

Win+E, pak double click na disk C , pak double click na složku ProgramData. Samo musíte mít povoleno zobrazení skrytých souborů a složek, stejně tak musíte mít dostatečná oprávnění k té složce přistupovat. Jak zobrazit skryté soubory? Otevřete Tento počítač, v horním menu klikněte na Soubor a poté v otevřené nabídce vyberte Možnosti. V otevřeném dialogu klikněte na kartu Zobrazení, ve spodní části vyberte kliknutím na možnost Zobrazovat skryté soubory, složky a jednotky a potvrďte kliknutím na tlačítko OK.

Jak najít složku v PC?

Hledáním v Průzkumníku souborů: Otevřete Průzkumníka souborů z hlavního panelu nebo v nabídce Start klikněte pravým tlačítkem myši, zvolte Průzkumník souborů a v levém podokně vyberte umístění, kde můžete hledat nebo procházet. Jak zobrazit skryté složky Android? Jak zobrazit skryté soubory nebo složky na smartphonu Android pomocí aplikace?

  1. Otevřete ve svém smartphonu Android nativního správce souborů
  2. Přejděte na „Nastavení“ své aplikace.
  3. Přejděte do nabídky „Upřesnit“
  4. Zkontrolujte možnost "Zobrazit skryté soubory"

Jak zobrazit všechny složky?

Vyberte Zobrazení> Zobrazit > Skryté položky.

  1. Z hlavního panelu otevřete Průzkumník souborů.
  2. Vyberte Zobrazení > Možnosti > Změnit možnosti složky a hledání.
  3. Vyberte kartu Zobrazení a v části Upřesnit nastavení, vyberteZobrazovat skryté soubory, složky a jednotky a pak vyberte OK.
Pokud jde o to, jak odkryt slozku? Spusťte Průzkumník souborů a klikněte v horním menu na »Nástroje | Možnosti složky…«. V možnostech složky se přepněte na kartu »Zobrazení« a v části »Upřesnit nastavení:« vyberte »Zobrazovat skryté soubory a složky«. Potvrďte nové nastavení tlačítkem »OK«.

Podle toho, jak hledat na ploše?

Pokud chcete přejít na nastavení ikon na ploše v Windows 8.1, potáhněte prstem z pravého okraje obrazovky a vyberte Hledat. Do vyhledávacího pole zadejte text ikony na ploše a pak vyberte Zobrazit nebo skrýt běžné ikony na ploše.

By Elbertina

Jak hledat ve Windows? :: Co dělat když nejde vypnout režim letadlo?
Užitečné odkazy