Domovská stránka > J > Jak Spojit Amazfit?

Jak spojit Amazfit?

Jak spárovat Amazfit Bip U s telefonem?

  1. Zapněte hodinky dlouhým stisknutím pravého tlačítka, po spuštění se na obrazovce zobrazí QR kód.
  2. Zapněte na svém telefonu Bluetooth.
  3. Nainstalujte si aplikaci Zepp na telefon a spusťte ji.
  4. Vyberte hodinky s QR kódem a spárujte je.

Přečtěte si více

Jak zprovoznit hodinky Amazfit?

Otevřete aplikaci Mi Fit, vpravo dole tapněte na „Profil“ a zde zvolte „Přidat zařízení“, následně vyberte „Hodinky“ a „Amazfit Bip“. Poté už se řiďte pokyny na obrazovce. Jakmile náramek zavibruje a na displeji uvidíte informaci o spárování, potvrďte na displeji hodinek pokyn ke spárování, párování se dokončí. Co je Zepp? Čínská společnost Huami, jejíž chytré náramky a hodinky ze série Amazfit jsou velmi populární po celém světě, se rozhodla pro celkem radikální změnu jména stejnojmenné mobilní aplikace. V Obchodě Play je nyní nástroj, se kterým jde elektronika této značky využít naplno, přejmenován z Amazfit na Zepp.

Pokud jde o to, proč nejde spárovat bluetooth?

Zkontrolujte, zda je zapnutý Bluetooth headset. Zkontrolujte, zda je telefon v režimu vyhledávání a zda je viditelný pro všechna zařízení Bluetooth. Pro připojení k telefonu použijte jiné zařízení Bluetooth. Zda jiný telefon je schopen detekovat tento bluetooth headset. Také, jak spárovat hodinky armodd s telefonem? Spárování telefonu s hodinkami pak vyžaduje zapnout Bluetooth na vašem telefonu a v aplikaci WearHealth vybrat v menu položku Můj. Klepnutím na (+) Připojte přístroj se spustí hledání (skenování) dostupných přístrojů.

Pokud jde o to, jak spárovat apple watch s telefonem?

Chcete‑li Apple Watch zapnout, stiskněte postranní tlačítko a držte ho, dokud se nezobrazí logo Apple. Přibližte iPhone k Apple Watch, počkejte, až se na iPhonu objeví obrazovka párování s Apple Watch, a klepněte na Pokračovat. Také můžete na iPhonu otevřít aplikaci Apple Watch a klepnout na Spárovat nové hodinky. Jak pripojit mi Band k iPhonu? Mi band

Doporučil bych:

  1. Odpárovat náramek.
  2. Odinstalovat aplikaci Mi Fit.
  3. Uvést náramek do továrního nastavení.
  4. Znovu nainstalovat aplikaci Mi Fit a potvrdit vše, co si žádá ke svému fungování.
  5. Spárovat náramek s aplikací.

Jak najít Ignorovane zařízení iPhone?

V tomto případě přejděte do Nastavení -> Bluetooth, kde klepněte na ikonu i v kroužku vedle konkrétního zařízení. Pak už jen stačí, abyste klepnuli na možnost Ignorovat, a poté akci potvrďte klepnutím na Ignorovat zařízení. Poté zařízení převeďte do párovacího módu a na iPhonu se k němu znova připojte. Můžete se také zeptat, jakou aplikaci na chytre hodinky? Google Keep

Aplikaci, která je zcela zdarma, můžete používat na Apple hodinkách i na chytrých hodinkách s Android Wear.

Jak synchronizovat hodinky?

Vynucení synchronizace hodinek a telefonu

  1. Na telefonu otevřete aplikaci Google Fit .
  2. Ve spodní části klepněte na Deník.
  3. Nahoře klepněte na Synchronizovat .

By Arvell

Jak připojit Smart TV s Iphonem? :: Jakou grafickou kartu v notebooku?
Užitečné odkazy