Domovská stránka > J > Jak Se Spojit S Podporou Facebooku?

Jak se spojit s podporou Facebooku?

Z hlediska e-mailu jsou mi známy tyto adresy:

  1. [email protected] - určený pro ty, kteří u Facebooku spendují vyšší částky.
  2. Pokud u Facebooku neutrácíte balík, směřujte raději svůj dotaz v angličtině na [email protected], kde vám odpoví do 24 hodin bez ohledu na výši spendu.

Přečtěte si více

Jak se Odhlasit že stranky na FB?

Klasické prostředí mobilního prohlížeče

  1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .
  2. Klepněte na Stránky a přejděte na svoji stránku.
  3. Klepněte na Další.
  4. Klepněte na Upravit nastavení > Obecné.
  5. V oddílu Odebrat stránku klepněte na Odstranit [název stránky]?
  6. Klepněte na Odstranit stránku.
Jak nahlasit ukradeny Facebook? Přejděte na profil účtu, který se vydává na někoho jiného. Pokud ho nemůžete najít, zkuste vyhledat jméno, které je na daném profilu uvedené. Případně požádejte své přátele, jestli vám na něj můžou poslat odkaz. Pod úvodní fotkou klikněte na Další a vyberte Nahlásit.

Jak dlouho trva kontrola Facebooku?

Ovšem proces kontroly trvá od 7 dní až po 1 měsíc. Co delat kdyz mám Zablokovany Facebook? Pokud byl vašemu příteli zablokován účet, musí daný uživatel podat odvolání z e-mailu, který byl spojen s jeho účtem na Facebooku. Nezapomeňte, že informace o účtu nesdělujeme nikomu s výjimkou držitele účtu a že na odvolání zaslaná jménem přítele nijak nereagujeme.

Tak jak poslat mail na facebook?

email na facebookfacebookemail

email na facebook

PředmětAutorDatum
Když jsem nedávno zkoumal možnosti nastavení, tak tam mám pocit bylo i tohle. poslední Potkan007 18.05.2013 11:44Potkan00718.05.2013 11:44
Tak jak spojit dvě stránky na facebooku? Klepněte na Obecné a potom na Sloučit stránky. Zadejte heslo na Facebook a klepněte na Pokračovat. Klepnutím na Vybrat stránku vyberte dvě stránky, které chcete sloučit, a klepněte na Pokračovat. Klepněte na Požádat o sloučení.

Kde najít generátor kódu Facebook?

Aplikace Facebook pro mobilní telefony obsahuje generátor kódů pro Facebook. V nastavení Generátor kódů klikněte na Povolit Generátor kódů v aplikaci Facebook pro Android nebo iOS. Uvidíte výzvu, abyste v mobilní aplikaci Facebook v nabídce vybrali Generátor kódů a aktivovali ho. Jak zrusit zastupce na Facebooku? Jak si můžu přizpůsobit panel zástupců na Facebooku?

  1. Vpravo dole na Facebooku klepněte na .
  2. Vyberte Nastavení a soukromí.
  3. Klepněte na Nastavení a pak na Zástupci.
  4. Klepněte na Panel zástupců a pak klepněte vedle zástupce. Tím ho zapnete nebo vypnete.

Jak pridat profil na FB?

Jak propojit účet Facebook

  1. V navigačním panelu klikněte na ikonu Údaje o účtu a klikněte na možnost Nastavení účtu.
  2. Klikněte na Propojené účty.
  3. Klikněte na tlačítko Připojit účet pro Facebook.
  4. Přihlaste se k účtu, který spravuje facebookovou stránku nebo klikněte na tlačítko Vytvořit nový účet.

By Cooley Deville

Jak zjistit kdo se mi Hacknul na FB? :: Proč mi nejde Messenger?
Užitečné odkazy