Domovská stránka > J > Jak Změnit Cíl Stahování?

Jak změnit cíl stahování?

Jak změnit výchozí složku pro stahování souborů

Otevřete složku "Stažené soubory" Otevřete nabídku "Vlastnosti" Zvolte kartu "Umístění" Vyberete složku, do které se budou soubory nově ukládat.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, co je soubor download?

Soubor DOWNLOAD je soubor, který je právě stahován z Internetu nebo byl zastaven před dokončením stahování. Poklepáním na něj můžete obnovit stahování pomocí stejného webového prohlížeče, který spustil stahování. Jak povolit stažení souborů? Na kartě Nastavení přejděte dolů a klikněte na „Pokročilé“. Přejděte dolů do sekce Ochrana osobních údajů a zabezpečení a klikněte na „Nastavení webu“. Posuňte se dolů v seznamu nastavení, dokud se nezobrazí možnost „Automatické stahování“.

Kam se ukládají soubory a složky?

Soubory, které uložíte do Pracovních složek, se ukládají: Do vašeho počítače nebo na jiné zařízení. Pokud jste při nastavování nezměnili umístění Pracovních složek, ukládají se sem: C:\Users\uživatelské jméno\Work Folders (kde uživatelské jméno je vaše uživatelské jméno ve Windows). Na server vaší organizace. Jak stáhnout dokument do mobilu? Stažení kopie souboru

  1. Na telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Dokumenty, Tabulky nebo Prezentace Google.
  2. V souboru, který chcete stáhnout, klepněte na Více .
  3. Klepněte na ikonu pro stažení . Soubor se stáhne do telefonu a zobrazí se zpráva s oznámením.

Jak stáhnout soubory z mobilu?

USB kabel

  1. Připojte zařízení k počítači.
  2. Na zařízení klepněte na oznámení o připojení USB počítači .
  3. V počítači vyberte zařízení.
  4. Vyberte ze souborů a proveďte přenos do zařízení nebo počítače a naopak.
  5. Po dokončení zařízení vysuňte ze systému Windows a odpojte kabel USB .
Jak stahovat zdarma? Ulož to je tu přímo pro vás. Uložto je naprosto otevřená služba ke sdílení, ukládání i stahování souborů a najdete tam desítky tisíc filmů, seriálů, her, mp3 hudby nebo e-knih. To všechno úplně zadarmo a nemusíte se ani registrovat. Prostě si najdete soubor, který si chcete stáhnout, a stahujete.

Jak zmenit uloziste iPhone?

Pokud chcete na vašem iOS zařízení změnit tarif úložiště, tak se přesuňte do Nastavení a v horní části obrazovky klikněte na vaše jméno. Poté vyberte možnost iCloud a na další obrazovce rozklikněte Spravovat úložiště. Jak dostat do iPhone PDF? Chcete-li se dostat k souboru PDF pro iPhone, musíte nejprve otevřít prohlížeč Safari na iPhonu. Po otevření Safari klepněte na tlačítko Sdílet, které se nachází uprostřed spodního panelu nástrojů. Zobrazí se nabídka s různými možnostmi sdílení aktuální stránky. Klepněte na možnost "Tisk" a objeví se nová nabídka. V této nabídce byste měli vidět náhled aktuální stránky a také několik možností tisku. Klepněte na tlačítko "Sdílet jako PDF" a vytvoří se PDF aktuální stránky. K tomuto PDF pak můžete přistupovat klepnutím na záložku "Recents" v levém dolním rohu obrazovky a výběrem PDF ze seznamu naposledy navštívených souborů.

Jak otevřít iPhone?

V závislosti na modelu iPhonu existuje několik různých způsobů otevření. Pokud máte iPhone 8 nebo starší, musíte k otevření zařízení použít tlačítko Domů. To provedete tak, že jednoduše stisknete a podržíte tlačítko Domů, dokud se nerozsvítí obrazovka. Pokud máte iPhone X nebo novější, budete muset k odemknutí zařízení použít Face ID nebo Touch ID. To provedete tak, že jednoduše položíte prst na tlačítko Domů (nebo na něj dvakrát kliknete, pokud máte iPhone X) a podržíte ho tam, dokud se nerozsvítí obrazovka.

By Hauser

Jak najít svůj email? :: Jak poznat že odesla zakladni deska?
Užitečné odkazy