Domovská stránka > P > Proč Mi Nefunguje Internet Explorer?

Proč mi nefunguje Internet Explorer?

Pokud vám nejde aplikace Internet Explorer otevřít, nereaguje nebo pokud se otevře na krátkou chvíli a pak se hned zavře, může to být kvůli nedostatku paměti nebo kvůli poškozeným systémovým souborům. Vyzkoušejte tento postup: Otevřete Internet Explorer a vyberte Nástroje > Možnosti internetu.

Přečtěte si více

Podle toho, jak nastavit internet explorer jako výchozí prohlížeč?

Tady je postup, jak aplikaci Internet Explorer nastavit jako výchozí prohlížeč:

  1. Otevřete Internet Explorer, vyberte tlačítko Nástroje a pak Možnosti Internetu.
  2. Vyberte kartu Programy a potom Nastavit jako výchozí.
  3. Vyberte OK a zavřete Internet Explorer.
Lidé se také ptají, jaké jsou internetové prohlížeče? Mezi nejznámější grafické webové prohlížeče patří (seřazeny podle počtu uživatelů): Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, Opera, Maxthon a další. Mezi textové pak Links, Lynx a další.

Tak kde je internet explorer?

Internet Explorer lze najít v sekci "Windows příslušenství" pod "Všemi aplikacemi" ve Start menu. Není upevněn ve Start menu ani na hlavním panelu. Klikněte na "Všechny aplikace". Klikněte na "Windows příslušenství". Proč nejde otevřít Microsoft EDGE? Oprava Microsoft Edge

Zkontrolujte, že je prohlížeč zavřený a máte ke svému zařízení oprávnění správce. Pokud je k zařízení přihlášeno více uživatelů, zkontrolujte, že je Microsoft Edge zavřený pro všechny uživatele. Přejděte na Start > Nastavení > Aplikace > Aplikace a funkce.

Jak nainstalovat EDGE?

Přejděte na www.microsoft.com/edge a stáhněte a znovu nainstalujte Microsoft Edge.

  1. Restartujte počítač. Pokud problém přetrvává, restartujte počítač a zkuste aplikaci Microsoft Edge znovu přeinstalovat.
  2. Kontaktujte podporu.
  3. Nápověda pro konkrétní kódy chyb nebo problémy.
Jak odinstalovat Word? Klikněte na Start > Ovládací panely. Klikněte na Programy > Programy a funkce. Klikněte pravým tlačítkem na aplikaci Office, kterou chcete odebrat, a potom klikněte na Odinstalovat.

Může se také zeptat, jak zobrazit historii v internet explorer?

V Internet Exploreru vyberte tlačítko Oblíbené. Vyberte záložku Historie a výběrem filtru v nabídce zvolte, jak chcete historii zobrazit. Jak nastavit vychozí prohlížeč? Na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože může záviset na operačním systému, který používáte, na prohlížeči, který chcete používat, a na tom, zda používáte prohlížeč třetí strany. Obecně lze výchozí prohlížeč obvykle nastavit prostřednictvím nabídky nastavení prohlížeče. Například v prohlížeči Google Chrome klikněte na tři tečky v pravém horním rohu okna prohlížeče, vyberte možnost "Nastavení" a poté v části "Výchozí prohlížeč" klikněte na tlačítko "Nastavit Google Chrome jako výchozí prohlížeč". Pokud však používáte prohlížeč třetí strany, například Mozilla Firefox, může být tento proces o něco složitější.

Jak si nastavit výchozí prohlížeč?

Na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože závisí na používaném operačním systému. Obecně však platí, že výchozí prohlížeč obvykle nastavíte tak, že vstoupíte do nastavení operačního systému a najdete možnost "výchozí aplikace" nebo "výchozí programy". Tam byste měli být schopni najít možnost nastavení výchozího prohlížeče.

By Derby Denault

Jak obnovit Windows 10 z bitové kopie? :: Jak vratit Google lištu?
Užitečné odkazy