Domovská stránka > P > Proč Mi Nefunguje Mikrofon Na Mobilu?

Proč mi nefunguje mikrofon na mobilu?

Restartujte telefon

Začínáme s jednoduchým řešením, ale funguje velmi dobře na jakýkoli problém nebo chybu v systému Android. Také pokud mi nefunguje mobilní mikrofon Obvykle se nejprve pokusím restartovat telefon. Je velmi pravděpodobné, že pokud jsme to udělali, mikrofon bude znovu fungovat.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak vycistit mikrofon telefonu?

Nevynechejte ani reproduktor a mikrofon

Kromě vatových tyčinek můžete k šetrnému vyčištění reproduktoru a mikrofonu použít i obyčejný či jednosvazkový zubní kartáček s jemnými štětinami. Výborně funguje také lepicí páska nebo speciální plastelína, určená k čištění klávesnic.
Když to vezmeme v úvahu, kde je na telefonu mikrofon? Mikrofon je umístěn ve spodní části telefonu.

Také, proč mi nefunguje mikrofon?

Ujistěte se, že aplikace mají přístup k mikrofonu.

Vyberte Spustit> Nastavení> ochrana & zabezpečení> Mikrofon a zkontrolujte, jestli je zapnutý přístup k mikrofonu. Ujistěte se, že je zapnutá možnost Nechat aplikace přistupovat k mikrofonu, a pak zvolte, které aplikace mají přístup.
Jak otestovat mikrofon v mobilu? Po zobrazení nabídky klikněte na „Otevřít nastavení zvuku“. Klikněte na „Otevřít nastavení zvuku“. Ukáže se vám okno nastavení – „Zvuk“. Vyhledejte v něm sekci „Vstup“ a zde již vidíte možnost „Otestovat mikrofon“.

Proč neslyším volajícího?

Ujistěte se, že nic nezakrývá mikrofon nebo reproduktor. Špatně umístěné ochranné sklo displeje nebo obal je jedním z nejčasnějších příčin zkreslení zvuku při volání. Jak si vycistit telefon? Telefon nejlépe vyčistíte pomocí hadříku z mikrovlákna a jemného čisticího prostředku bez alkoholu.Nastříkejte čisticí prostředek na hadřík a poté telefon otřete. Dbejte na to, aby se čisticí prostředek nedostal na nabíjecí port, konektor sluchátek nebo jiné otvory. pokud je obrazovka obzvlášť špinavá, můžete ji jemně otřít mírně navlhčeným hadříkem.

Jak vycistit fotoaparat v mobilu?

Jestli máš na mysli čištění krycího skla u fotoaparátu, použij hadřík z mikrovlákna (seženeš v optice) nebo speciální sadu na čištění objektivů. Nepoužívej líh a podobné agresivní přípravky. Jak vypnout mikrofon v mobilu? Postup vypnutí mikrofonu telefonu se liší v závislosti na značce a modelu telefonu. Většina telefonů však má v nabídce rychlého nastavení ikonu mikrofonu. Klepnutím na tuto ikonu zapnete a vypnete mikrofon.

Jak vypnout mikrofon na webkameře?

Většina webových kamer má malý přepínač, kterým lze zapínat a vypínat mikrofon. Tento přepínač se obvykle nachází na boku nebo na přední straně webové kamery. Pokud vaše webová kamera fyzický přepínač nemá, můžete mikrofon obvykle vypnout v nabídce nastavení softwaru webové kamery.

By Hamish Lautenbach

Jak natocit video obrazovky? :: Jak povolit mikrofon?
Užitečné odkazy