Domovská stránka > J > Jaké Jsou Druhy Počítačových Víru?

Jaké jsou druhy počítačových víru?

Podle hostitele

Podle toho, prostřednictvím jakých hostitelů se virus šíří, je možné je dělit na několik druhů. Základními typy hostitelů jsou: Spustitelné soubory – COM a EXE programy v prostředí DOSu, EXE soubory v Microsoft Windows, ELF soubory v UNIXu atd. Boot sektory disket a diskových oddílů.

Přečtěte si více

Podle toho, jak kvalitně vyčistit počítač?

Základní očista. Ve Windows je již několik verzí dostupný nástroj Vyčištění disku, který zajistí hrubý úklid odstraněním nepotřebných dat. Pro jeho nejrychlejší spuštění stiskněte klávesu Win a vepište cleanmgr. Doporučujeme jej rovnou spustit jako administrátor po kliknutí pravým tlačítkem. Lidé se také ptají, jak se živí viry? živým

Viry
(nekategorizováno)Viry (Vira syn. Virae)
skupiny

Také, jak zjistit zda mám v telefonu vir?

Ve většině případů si vystačíte s bezplatnou aplikací od seriózního antivirového vývojáře. Například Avast Mobile Security pro Android vás ochrání před viry, malwarem a spywarem. Také testuje aplikace na přítomnost trojských koní a jiných infekcí. Tak jak zjistit jestli je iphone zavirovany? Jak poznat, že je iPhone hacknutý: 5 příznaků, nad kterými byste neměli mávnout rukou

 1. Zpomalení výkonu a nižší výdrž
 2. Vypínání aplikací či restartování zařízení
 3. Stažení zavirované aplikace.
 4. Zvláštní zvuky při telefonování
 5. Změny na účtě

Jak zjistím že mi leze do mobilu?

Pokud máte podezření, že se někdo pokouší dostat do vašeho mobilu, tak si jej můžete vyfotit jednoduchou aplikací Intruder Selfie. Tu lze stáhnout zdarma z Obchodu Play pro mobily s Androidem. Lidé se také ptají, jak odstranit virus z notebooku? Virus Cleaner je nástroj, pomocí kterého můžete odstranit vybrané viry z vašeho počítače. Když avast! Virus Cleaner najde na počítači známý virus a odstraní ho, odstraní spolu s ním i jeho pracovní a dočasné soubory.

Jak se čistí notebook?

Do teplé mýdlové vody ponořte utěrku. Poté z utěrky vytlačte většinu vody, tak aby z ní nic nekapalo. Vlhkou utěrkou otřete horní i spodní kryt notebooku. Dávejte si pozor hlavně na chladící otvory. Jak odstranit trojského koně z počítače? Neexistuje žádný lepší způsob, jak odhalit, odstranit nebo a předcházet nákaze Trojským koněm, než je použití antiviru s funkcí antitrojan. Nejlepším antivirem s integrovanou ochranou proti útoku trojským koněm je Avast.

Také, jak chranit pc?

Jak zabezpečit počítač

 1. Používejme legální software.
 2. Operační systém a nainstalované aplikace udržujme vždy aktuální
 3. Pravidelně aktualizujme všechny aplikace, které máme na počítači nainstalovány.
 4. Používejme firewall.
 5. Používejme antivirové programy.
 6. Uživatelské účty mějme vždy zabezpečeny bezpečným heslem.

By Fiann Hardnette

Jak zkontrolovat počítač? :: Jak se zbavit virů v počítači?
Užitečné odkazy