Domovská stránka > J > Jak Smazat Fotky Z Iphone Ale Ne Z Icloudu?

Jak smazat fotky z iPhone ale ne z iCloudu?

Pokud Fotky na iCloudu chcete vypnout všude, postupujte takhle: Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Spravovat úložiště > Fotky a klepněte na Vypnout a smazat.

Přečtěte si více

Co se stane kdyz vypnu fotky na iCloudu?

Fotky na iCloudu můžete vypnout, aniž byste přišli o fotografie nebo videa. Než však začnete, zveme vás k vytvoření zálohy všech vašich fotografií a videí. Všechny fotografie a videa si můžete stáhnout pomocí webu iCloud nebo je můžete přenést do počítače Mac nebo PC. Jak dlouho trva Nahrani fotek na iCloud? Fotky se smažou ze všech vašich zařízení

Fotky a videa, která smažete na jednom zařízení, se smažou všude, kde používáte Fotky na iCloudu. Fotky a videa zůstanou ve složce Naposledy smazáno ještě 30 dnů, než se smažou trvale.

Jak na iPhone smazat vsechny fotky?

Trvalé smazání fotek

 1. Otevřete Fotky a klepněte na panel Alba.
 2. Klepněte na album Nedávno smazané a pak na Vybrat.
 3. Klepněte na fotky a videa, které chcete smazat, nebo klepněte na Smazat vše.
 4. Dalším klepnutím na Smazat smazání potvrďte.
Jak si promazat Iphone? Po vytvoření zálohy a ujištění se o jejím úspěšném vytvoření iOS zařízení od počítače odpojíme a v iOS pokračujeme do Nastavení > Obecné > Obnovit > Smazat data a nastavení. Opakuji, tato možnost kompletně smaže iOS zařízení a vrátí ho do továrního nastavení.

Lidé se také ptají, jak vymazat fotky?

Mazání fotek a videí

 1. Na počítači přejděte na adresu photos.google.com.
 2. Umístěte kurzor na položku, kterou chcete smazat. Vlevo nahoře klikněte na ikonu zaškrtnutí .
 3. Vpravo nahoře klikněte na ikonu koše. Přesunout do koše.
Jak prohlizet iCloud? Jak zkontrolovat, kolik máte místa na iCloudu
 1. Přejděte do Nastavení > [vaše jméno].
 2. Klepněte na iCloud > Spravovat úložiště.
 3. Po klepnutí na Změnit tarif úložiště můžete provádět změny.

Jak vypnout knihovnu fotografií na iCloudu?

Krok 1: Otevřete Systémové preference v Apple menu. Krok 2: Klikněte na panel iCloud a poté na Spravovat v pravém dolním rohu. Krok 3: Vyberte Knihovnu fotografií a klikněte na Zakázat a smazat. Jak smazat všechny fotky z iCloudu? Mazání a obnovování fotek a videí na iCloud.com

 1. Ve Fotkách na iCloud.com vyberte fotky či videa, která chcete smazat, nebo dvakrát klikněte na jednu fotku nebo video.
 2. Klikněte na. a potom na Smazat. Smazané fotky a videa se přesunou do alba Nedávno smazané, kde zůstanou 30 dní, než budou odstraněny trvale.

Jak odstranit synchronizované fotky?

Jestliže jsou vaše fotografie synchronizovány s cloudovým úložištěm Googlu, použijte funkci »Uvolnit místo v zařízení«, aplikace vyhledá zazálohované fotografie i videa a nabídne vám jejich smazání.

By Oech Seftick

Kam ulozit fotky z iPhonu? :: Jak přetáhnout Fotky z iPhone do PC přes iTunes?
Užitečné odkazy