Domovská stránka > J > Jak Dlouho Vydrzi Macbook Air?

Jak dlouho vydrzi MacBook Air?

Apple konkrétně při představení Airu s M1 uvedl, že výdrž baterie při standardním používání atakuje 15 hodin a při sledování filmů až 18 hodin.

Přečtěte si více

Kolik cyklů vydrží MacBook?

Informace o baterii svého notebooku Mac včetně počtu cyklů zjistíte následujícím postupem: Podržte klávesu Alt, klikněte na nabídku Apple  a pak vyberte Informace o systému. V části Hardware v okně Informace o systému zvolte Napájení. Aktuální počet cyklů je uvedený v části Informace o baterii. Kdy Nabijet MacBook? Pokud zařízení delší dobu nepoužíváte, nabijte baterii na 50% a zařízení vypněte. Pokud takto zařízení skladujete déle než 6 měsíců, nabijte ho každých 6 měsíců znovu na 50% kapacity.

Jak dlouho vydrží baterie MacBook Pro?

Podle společnosti Apple přístroje MacBook vydrží 1 000 cyklů a stále budou dosahovat 80 % úvodní kapacity baterie. To přirozeně znamená, že přístroj vydrží déle, ale už se jeho výdrž bude úměrně snižovat. Jak dlouho se nabíjí MacBook Air M1? Nakonec to dopadlo tak, že se MacBook Air M1 nabil na 100 % pouze o 8 minut později. Celková doba nabíjení MacBooku Air byla 2 hodiny a 33 minut, v případě 13″ MacBooku Pro poté 2 hodiny a 25 minut. Nutno podotknout, že při nabíjení nebyly MacBooky používány a měly zavřené víko.

Jak spravne Nabijet MacBook Air?

Připojte MacBook Air přiloženým nabíjecím USB‑C kabelem k 30W napájecímu USB‑C adaptéru zapojenému do elektrické zásuvky. Volby můžete nastavit na panelu Baterie v Předvolbách systému: Mírné ztlumení jasu obrazovky při napájení z baterie: Jas displeje se ztlumí, aby se při napájení z baterie šetřila energie. Jak zjistit stav baterie Mac? Kondici baterie můžete zjistiti v Předvolbách baterie nebo v nabídce Stav baterie: V systému macOS Big Sur nebo novějším zvolte Apple  > Předvolby systému, klikněte na Baterie, v bočním panelu vyberte položku Baterie a pak klikněte na Kondice baterie.

Proč se mi nenabíjí MacBook?

Tato situace může nastat z několika důvodů: Počítač nabíjení dočasně pozastavil, aby prodloužil životnost baterie. Než se baterie začne znovu nabíjet, může se vybít na 90 % i méně. Máte‑li Mac s procesorem Intel, můžete v předvolbách pro Úsporu energie správu kondice baterie vypnout a hned pokračovat v nabíjení. Kolik cyklů výdrží baterie? Ty mají vydržet přibližně 500 nabíjecích cyklů, než se začne jejich výdrž snižovat. Nabíjíte-li každý den až dva, odpovídá to zhruba 1,5 – 2,5 rokům užívání, ale je to individuální, protože životnost baterie ovlivňuje spousta faktorů.

Kolik cyklu baterie?

Kolik nabíjecích cyklů zbývá vašemu telefonu

Nabíjecí cyklus se načítá postupně. Pokud vybijete telefon na 75 % a nabijete znovu do 100 %, tak za 4 dny spotřebujete 1 cyklus. Apple uvádí, že originální baterie do iPhone by měly vydržet min 500 cyklů. Většinou se setkáváme s výdrží mezi 500 až 1 000 cykly.

By Jacynth Marumoto

Jak nabíjet MacBook Pro? :: Jak dlouho vydrzi mobilni telefon?
Užitečné odkazy