Domovská stránka > J > Jak Dlouho Vydrzi Macbook Air?

Jak dlouho vydrzi MacBook Air?

Apple konkrétně při představení Airu s M1 uvedl, že výdrž baterie při standardním používání atakuje 15 hodin a při sledování filmů až 18 hodin.

Přečtěte si více

Kolik cyklů vydrží MacBook?

Informace o baterii svého notebooku Mac včetně počtu cyklů zjistíte následujícím postupem: Podržte klávesu Alt, klikněte na nabídku Apple  a pak vyberte Informace o systému. V části Hardware v okně Informace o systému zvolte Napájení. Aktuální počet cyklů je uvedený v části Informace o baterii. Kdy Nabijet MacBook? Pokud zařízení delší dobu nepoužíváte, nabijte baterii na 50% a zařízení vypněte. Pokud takto zařízení skladujete déle než 6 měsíců, nabijte ho každých 6 měsíců znovu na 50% kapacity.

Jak dlouho vydrží baterie MacBook Pro?

Podle společnosti Apple přístroje MacBook vydrží 1 000 cyklů a stále budou dosahovat 80 % úvodní kapacity baterie. To přirozeně znamená, že přístroj vydrží déle, ale už se jeho výdrž bude úměrně snižovat. Jak dlouho se nabíjí MacBook Air M1? Nakonec to dopadlo tak, že se MacBook Air M1 nabil na 100 % pouze o 8 minut později. Celková doba nabíjení MacBooku Air byla 2 hodiny a 33 minut, v případě 13″ MacBooku Pro poté 2 hodiny a 25 minut. Nutno podotknout, že při nabíjení nebyly MacBooky používány a měly zavřené víko.

Jak spravne Nabijet MacBook Air?

Připojte MacBook Air přiloženým nabíjecím USB‑C kabelem k 30W napájecímu USB‑C adaptéru zapojenému do elektrické zásuvky. Volby můžete nastavit na panelu Baterie v Předvolbách systému: Mírné ztlumení jasu obrazovky při napájení z baterie: Jas displeje se ztlumí, aby se při napájení z baterie šetřila energie. Jak zjistit stav baterie Mac? Zjištění stavu baterie počítače Mac:
1. Klikněte na ikonu Apple v levém horním rohu obrazovky.
2. Klikněte na "Předvolby systému".
3. Klikněte na "Úspora energie".
4. Stav baterie se zobrazí v části "Baterie".

Proč se mi nenabíjí MacBook?

Tato situace může nastat z několika důvodů: Počítač nabíjení dočasně pozastavil, aby prodloužil životnost baterie. Než se baterie začne znovu nabíjet, může se vybít na 90 % i méně. Máte‑li Mac s procesorem Intel, můžete v předvolbách pro Úsporu energie správu kondice baterie vypnout a hned pokračovat v nabíjení. Kolik cyklů výdrží baterie? Průměrná životnost baterie se pohybuje mezi 500 a 1 000 nabíjecími cykly.

Kolik cyklu baterie?

Cyklus baterie je definován jako vybití a opětovné nabití baterie. Baterii lze cyklovat mnohokrát, ale nakonec dosáhne konce své životnosti. Počet cyklů, které baterie vydrží, než dojde k jejímu selhání, se nazývá životnost baterie.

By Jacynth Marumoto

Jak nabíjet MacBook Pro? :: Jak dlouho vydrzi mobilni telefon?
Užitečné odkazy