Domovská stránka > J > Jak Obnovit Fotky Z Messengeru?

Jak obnovit fotky z Messengeru?

Dalším možným řešením problému, jak obnovit zprávy na Facebooku, je podívat se do e-mailu, který máte připojený k vašemu facebookovému účtu. Pokud máte zapnuté zasílání všech upozornění, v e-mailové schránce můžete najít kopie smazaných zpráv.

Přečtěte si více

Také, jak najít staré fotky na facebooku?

Jak na Facebooku zobrazit staré profilové nebo úvodní fotky?

  1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na a pak klepněte na své jméno.
  2. Klepněte na Fotky.
  3. Posuňte se dolů a klepněte na Profilové obrázky nebo Úvodní fotky. Pokud se vám neukážou všechna alba, další si můžete zobrazit klepnutím na [Počet] dalších alb.
Jak vysypat koš Facebook? Když obsah najdete, napravo klepněte na . Pokud jde obsah odstranit, klepněte na Přesunout do koše. Potvrďte svou volbu klepnutím na Přesunout do koše. Obsah můžete odstranit i před uplynutím třiceti dnů.

Jak odstranit laik?

Jak odebrat To se mi líbí u stránky:

  1. Přejděte na danou stránku.
  2. Klepněte na Tohle se mi líbí.
  3. Klepnutím na Už se mi to nelíbí odeberte označení To se mi líbí.
Jak odstranit ikonu koše? Vysypání koše a smazání dočasných souborů
  1. Otevřete přehled Činnosti a začněte psát Historie souborů a koš.
  2. Kliknutím na Historie souborů a koš otevřete příslušný panel.
  3. Přepněte jeden, nebo oba, z vypínačů Automaticky mazat obsah koše a Automaticky mazat dočasné soubory.

Tak jak skryt prispevky na fb?

V kanálu přejděte na příspěvek, který chcete skrýt. Vpravo nahoře u příspěvku klepněte na a vyberte jednu z těchhle možností: Skrýt příspěvek: Skryjete jeden příspěvek. Jak zobrazit Timeline? Jak zapnout kontrolu timeline nebo zkontrolovat nastavení kontroly timeline:

  1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na.
  2. Posuňte se dolů a klepněte na Nastavení.
  3. Posuňte se dolů na Okruh uživatelů a viditelnost a klepněte na Profil a označování.

Jak zobrazit Timeline na Facebooku?

Pokud si zapneš ikonu kontroly, Facebook ti pošle upozornění pokaždé, když tě někdo někde označí. Ty si pak na svém profilu pomocí záložky „Zobrazit záznamy o aktivitách“, kterou najdeš na své úvodní fotce, můžeš vybrat, jestli chceš příspěvek zobrazit i na své timeline, nebo ne. Jak se dostat na Timeline? Posuňte se dolů na Okruh uživatelů a viditelnost a klepněte na Profil a označování. Klepněte na Chcete kontrolovat příspěvky, ve kterých vás někdo označil, než se zveřejní na vašem profilu? Klepnutím vedle Kontrolovat příspěvky, v nichž jste označen(a) kontrolu timeline zapnete nebo vypnete.

Lidé se také ptají, kde najdu skryte prispevky?

Pod profilovým obrázkem klepněte na a pak na Záznamy o aktivitách. Posuňte se dolů na Zaznamenané akce a další aktivita a klepněte na Zobrazit zaznamenané akce. Nahoře klepněte na Filtry a pak na Kategorie. Klepněte na Skryto na profilu a zkontrolujte si to.

By Zeculon

Jak najít program v PC? :: Jak obnovit smazaný příspěvek na Facebooku?
Užitečné odkazy