Domovská stránka > J > Jak Na Sociální Sítě?

Jak na sociální sítě?

Dnes vám proto ukážeme, co všechno lze použít jako obsah na sociální sítě.

 1. 1) Nesdílejte pouze fotografie produktů
 2. 2) Videa mají skvělý dosah na sociálních sítích a není těžké je tvořit.
 3. 3) Někdy videa není třeba ani tvořit.
 4. 4) Tancující domorodci s vaší stránkou na těle za pár Kč

Přečtěte si více

Jaké jsou sociální sítě?

Sociálních sítí je po světě mnoho. Nejznámější sociální sítě jsou Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn a TikTok. Nejrozšířenější a zároveň nejpopulárnější sociální sítí na světě je jednoznačně Facebook. Facebook používá každý měsíc cca 2,5 miliardy lidí po celém světě. V Česku má Facebook téměř polovina obyvatel. Lidé se také ptají, jak vznikly sociální sítě? První sociální síť se objevila již v roce 1997.

Projekt Sixdegrees.com tehdy nabízel možnost vytvořit si profil a propojit se s přáteli. Služba sice svůj provoz ukončila v roce 2001, ale právě tyto funkce definovaly základ, který mají sociální sítě dodnes společný.

Na co si dát pozor na sociálních sítích?

Hoaxy a kyberšikana. Další záludností sociálních sítí je snadné šíření nepravdivých informací. V tomto směru pak vyniká především šíření tzv. hoaxů (poplašná zpráva, obvykle vymyšlená tak, aby působila dojmem, že se něco takového mohlo stát). Jak bezpečně používat sociální sítě? 10 tipů pro bezpečné sociální sítě

 1. Nastavte si silné heslo.
 2. Nastavte si dvoufázové ověření.
 3. Neuvádějte veřejně své telefonní číslo, e-mail nebo adresu.
 4. Nevěřte všemu, co na sociálních sítích objevíte.
 5. Pozor na příliš výhodné nabídky.

Jak na sítě Martinus?

Jak na sítě je první knihou, která vedle mnoha dílčích postupů a příkladů z českého i světového prostředí přináší i něco mnohem hlubšího a univerzálnějšího: důmyslný systém pro tvorbu obsahu, pro vyhodnocování jeho úspěšnosti a pro skvělou komunikaci s vašimi stávajícími i potenciálními zákazníky, klienty či komunitou. Jak na sítě obsah? Michelle Losekoot & Eliška Vyhnánková

Kniha Jak na sítě vás naučí o sítích přemýšlet tak, abyste už žádné návody nepotřebovali. Na sociálních sítích dnes tráví svůj čas víc než polovina světa – lze tato rostoucí čísla využít ve svůj prospěch? Tato kniha vás přesvědčí, že ano.

Jak na sociální sítě kniha?

kniha od: Michelle Losekoot (p) & Eliška Vyhnánková

Čtyři principy, které musí ovládnout každý, kdo chce být na sociálních sítích úspěšný. Ať už hodlá vybudovat loajální komunitu, prosadit značku nebo zvýšit prodeje. Aplikace, trendy i uživatelé sítí se můžou měnit, ale principy zůstávají.
Co znamená sociální sítě? Sociální síť (z angl. social network nebo community network) v rámci pojmů virtuálního světa můžeme definovat jako online službu, která na základě registrace umožní vytvořit profil uživatele, pod kterým lze tuto službu využívat zejména ke komunikaci, sdílení informací, fotografií, videa atd.

Také, co nepatří na sociální sítě?

Podívejte se, jaké další 4 věci jako podnikatelé na sociálních sítích raději nesdílet:

 1. Politika a náboženství Bývaly doby, kdy se o politice a náboženství na veřejnosti nemluvilo.
 2. Negativní věci o klientech nebo o světě kolem vás.
 3. Nadměrné množství příspěvků
 4. Nesociální obsah.

By Volnak

Jaké sociální sítě vlastní Facebook? :: Jak se pozná vysoká inteligence?
Užitečné odkazy