Domovská stránka > J > Jak Nainstalovat Word Excel?

Jak nainstalovat Word Excel?

Ale od této možnosti Microsoft po čase odstoupil a nyní si vždy pořizujete minimálně základní kancelářský balík, který zahrnuje Word, Excel a PowerPoint.

 1. Pokud chcete Word stáhnout, klikněte na tlačítko Nainstalovat Office, které najdete na domovské stránce svého účtu Microsoft.
 2. Obrazovka prvního spuštění aplikace Word.

Přečtěte si více

Jak spustit Excel?

Soubor Excel můžete otevřít stisknutím a podržením klávesy Ctrl při spuštění programu nebo pomocí přepínače /safe (excel.exe /safe) při spuštění programu z příkazového řádku. Jak stáhnout Office 365? Pokud chcete nainstalovat Office, zkuste se přihlásit přímo na stránku Software Microsoft 365. Vyberte požadovaný jazyk a bitovou verzi (uživatelé PC si můžou vybrat mezi 32bitovou a 64bitovou verzí) a potom klikněte na Nainstalovat.

Jak stáhnout OpenOffice zdarma?

Souhrnné informace o OpenOffice

 1. Licence. Freeware.
 2. Verze programu. 4.1.11.
 3. Autor. OpenOffice.org.
 4. Potřeba instalace. ano.
 5. Domovská stránka. www.openoffice.org.
 6. Velikost souboru. 124,08 MB.
 7. Operační systém. Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.
 8. Jazyk. Čeština.
Může se také zeptat, jak nainstalovat word z office 365? Přihlaste se do centra pro správu Microsoft 365 a vyberte software Office. V části jazykzvolte požadovaný jazyk a pak zvolte nainstalovat. Po zobrazení výzvy vyberte Spustit.

Jak aktivovat Office 2007 zdarma?

Access

 1. Klikněte na tlačítko Microsoft Office. a pak klikněte na Možnosti aplikace Access.
 2. Klikněte na zdroje informacía potom na aktivovat.
 3. Pokud je software aktivovaný, zobrazí se následující potvrzovací zpráva: Tento produkt je již aktivován. Pokud software není aktivovaný, spustí se Průvodce aktivací.
Jak Kreknout Office? Po prvním spuštění programu Microsoft Office Word vám zobrazí obrazovka Zadejte kód Product key, pokud se vám nezobrazí přepněte do záložky "Soubor" a potom na položku "Pomocník". V okně "Pomocník" klikněte na nápis "Změnit kód Product Key". Zadejte kód Product Key a klikněte na "Pokračovat".

Jak aktivovat Office 2021?

Připojte se na svém zařízení k internetu a prostřednictvím internetového prohlížeče (Microsoft Edge, Google Chrome apod.) přejděte na www.office.com/setup. Přejděte na stránky Microsoftu, kde svůj produkt aktivujete. Jak zprovoznit Office? Office aktivujete přihlášením do účtu Microsoft. Pokud rozpoznáme váš účet Microsoft, zobrazí se na této obrazovce. Po přihlášení se váš produkt přidá do vašeho účtu Microsoft, takže si ho později můžete znovu nainstalovat nebo spravovat nové předplatné i bez kódu Product Key.

Kde najdu ID instalace Office?

V průvodci aktivací vyberte krajinu nebo oblast, v které se chystáte produkt používat. Zástupce oddělení služeb zákazníkům se vás bude ptát na ID instalace (zobrazené na obrazovce (9 skupin čísel po 7) a další relevantní informace. Po ověření ID instalace dostanete ID potvrzení.

By Larochelle Kornrumpf

Co se stane když nezaplatím Spotify? :: Jak aktivovat Excel zdarma?
Užitečné odkazy