Domovská stránka > C > Co Je To Word Excel?

Co je to Word Excel?

Microsoft Excel je tabulkový procesor od firmy Microsoft pro operační systém Microsoft Windows a počítače Macintosh. Už od verze 5 z roku 1993 má dominantní postavení na trhu. Dnes se prodává hlavně jako součást kancelářského balíku Microsoft Office.

Přečtěte si více

Co je aplikace Excel?

Aplikace Excel je tabulkový procesor vyvinutý společností Microsoft a je součástí kancelářského balíku Microsoft Office. Jako tabulkový procesor zpracovává tabulky informací, tedy data. Tabulky, jak si později ukážeme, se skládají z řádků a sloupců. V těch jsou buňky s daty nebo vzorci, které s daty pracují. Lidé se také ptají, co to je ms office? Microsoft Office je kancelářský balík od firmy Microsoft, existující ve verzích pro Microsoft Windows a macOS.

Lidé se také ptají, jak se nazývá excelovský dokument?

Příponou souborů specifikace Office Open XML vytvořených v aplikaci Microsoft Excel je XLS. Jak funguje funkce Když? Funkce KDYŽ, jedna z logických funkcí, vrátí jednu hodnotu, pokud se zadaná podmínka vyhodnotí jako Pravda, a jinou hodnotu, pokud se vyhodnotí jako Nepravda. Příklady: =KDYŽ(A2>B2;"Překročil se rozpočet.";"OK") =KDYŽ(A2=B2;B4-A4;"")

Na co je Word?

MS Word je textový editor umožňující vytvářet a upravovat dokumenty, formátovat text, vkládat další objekty, používat různé funkce pro vytváření specifických obsahů a další. S využitím pokročilých funkcí je možné automatizovat práci na dokumentech. Jak se odečítá v Excelu? Poznámka: V aplikaci Excel neexistuje žádná funkce ODEČÍST. Použijte funkci SUMA a čísla, která chcete odečíst, převeďte na záporné hodnoty. Funkce SUMA(100;-32;15;-6) například vrátí výsledek 77.

Lidé se také ptají, jak se sčítá v excelu?

Pokud potřebujete sečíst sloupec nebo řádek čísel, nechte Excel za vás. Vyberte buňku vedle čísel, která chcete sečíst, na kartě Domů klikněte na Automatické shrnutí, stiskněte Enter a máte hotovo. Když kliknete na Automatickéshrnutí, Excel automaticky zadá vzorec (který používá funkci SUMA)k sečtení čísel. Jak na funkce v Excelu? Funkce listu jsou seřazené do kategorií podle funkčnosti. Pokud chcete projít funkce v kategorii, klikněte na ni. Nebo stiskněte Ctrl+F pro vyhledání funkce po zadání prvních pár písmen nebo popisného slova.

Jaký MS Office?

V případě, že pracujete například z domu nebo kombinovaně, vhodná pro Vás bude licence určená pro komerční, ale i domácí použití, která obsahuje vše potřebné. Aktuální verzí je Microsoft Office 2021 pro domácnosti a podnikatele, ale cenově výhodnější je Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele.

By Butler

Co je to MS Office 365? :: Jak zjistit jestli notebook podporuje 5GHz?
Užitečné odkazy