Domovská stránka > C > Co Je To Word Excel?

Co je to Word Excel?

Microsoft Excel je tabulkový procesor od firmy Microsoft pro operační systém Microsoft Windows a počítače Macintosh. Už od verze 5 z roku 1993 má dominantní postavení na trhu. Dnes se prodává hlavně jako součást kancelářského balíku Microsoft Office.

Přečtěte si více

Co je aplikace Excel?

Aplikace Excel je tabulkový procesor vyvinutý společností Microsoft a je součástí kancelářského balíku Microsoft Office. Jako tabulkový procesor zpracovává tabulky informací, tedy data. Tabulky, jak si později ukážeme, se skládají z řádků a sloupců. V těch jsou buňky s daty nebo vzorci, které s daty pracují. Lidé se také ptají, co to je ms office? Microsoft Office je kancelářský balík od firmy Microsoft, existující ve verzích pro Microsoft Windows a macOS.

Lidé se také ptají, jak se nazývá excelovský dokument?

XLS je přípona souborů specifikace Office Open XML vytvořených v aplikaci Microsoft Excel. Jak funguje funkce Když? Funkce KDYŽ, jedna z logických funkcí, vrátí jednu hodnotu, pokud se zadaná podmínka vyhodnotí jako Pravda, a jinou hodnotu, pokud se vyhodnotí jako Nepravda. Příklady: =KDYŽ(A2>B2;"Překročil se rozpočet.";"OK") =KDYŽ(A2=B2;B4-A4;"")

Na co je Word?

MS Word je textový editor umožňující vytvářet a upravovat dokumenty, formátovat text, vkládat další objekty, používat různé funkce pro vytváření specifických obsahů a další. S využitím pokročilých funkcí je možné automatizovat práci na dokumentech. Jak se odečítá v Excelu? V Excelu se odčítání provádí pomocí znaménka minus (-). Chcete-li například odečíst 5 od 10, napíšete do buňky "10-5". K odečítání hodnot můžete také použít funkci SUMA. Chcete-li například odečíst 5 od 10, zadejte do buňky "=SUM(10,-5)".

Lidé se také ptají, jak se sčítá v excelu?

Pokud potřebujete sečíst sloupec nebo řádek čísel, nechte Excel za vás. Vyberte buňku vedle čísel, která chcete sečíst, na kartě Domů klikněte na Automatické shrnutí, stiskněte Enter a máte hotovo. Když kliknete na Automatickéshrnutí, Excel automaticky zadá vzorec (který používá funkci SUMA)k sečtení čísel. Jak na funkce v Excelu? Chcete-li v aplikaci Excel použít funkci, vyberte nejprve buňku, ve které se má zobrazit odpověď. Poté zadejte znaménko rovnosti (=) následované názvem funkce. Chcete-li například použít funkci SUMA, zadejte =SUM(. Za název funkce zadejte odkazy na buňky nebo čísla, která chcete sečíst, oddělené čárkami. Chcete-li například sečíst buňky A1 až A5, zadejte =SUM(A1:A5). Nakonec stiskněte klávesu Enter.

Jaký MS Office?

Existuje několik verzí sady Microsoft Office, z nichž nejnovější je Office 2019. Office 2019 je jednorázový nákup, který obsahuje klasické aplikace jako Word, Excel a PowerPoint. Mezi předchozí verze patří Office 2016, Office 2013, Office 2010 a Office 2007. Office 365 je předplacená služba, která poskytuje přístup k nejnovější verzi Office a dalším službám, jako je e-mail a úložiště.

By Butler

Co je to MS Office 365? :: Jak zjistit jestli notebook podporuje 5GHz?
Užitečné odkazy