Domovská stránka > J > Jak Ulozit Word?

Jak ulozit Word?

Uložení dokumentu

 1. Přejděte na Soubor > Uložit jako (nebo Uložit kopii).
 2. Vyberte OneDrive, abyste si k dokumentu zajistili přístup odkudkoli. Uložte osobní soubory do OneDrive – osobnía pracovní soubory na firemní OneDrive nebo SharePoint webu.
 3. Zadejte název a vyberte Uložit.

Přečtěte si více

Jak vytvořit PDF zdarma?

Vyzkoušejte programy zdarma na tvorbu, úpravy a převod PDF dokumentů

 1. PDFCreator 1.7 – open source.
 2. PDF-XChange Viewer 2.5 – freeware.
 3. CutePDF Writer 3 – freeware.
 4. PrimoPDF 5.1 – freeware.
 5. PDFTools 1.3 – freeware.
 6. Hexonic PDF Split and Merge 1 – freeware pro nekomerční účely.
 7. PDFill PDF Tools 11 – freeware pro nekomerční užití
Jak uložit soubor v PDF? Export do PDF
 1. Vytvořte, nebo si otevřete dokument ve formátu Microsoft Word, který chcete převést do PDF.
 2. Klikněte na záložku „soubor“
 3. Z nabídky vyberte možnost „Exportovat“ a klikněte na Vytvořit soubor PDF/XPS.
 4. Následně ještě můžete vybrat upřesňující možnosti dokumentu.
 5. A máte hotovo.

Lidé se také ptají, jak vložit soubor do pdf?

Vložení výběru ze schránky do souboru PDF (Windows)

 1. Otevřete dokument s obsahem, který chcete přidat.
 2. Otevřete soubor PDF, který slouží jako základ pro zkombinovaný soubor.
 3. Zvolte možnost Nástroje > Uspořádat stránky.
 4. Na sekundárním panelu nástrojů zvolte příkaz Vložit > Ze schránky.
Jak něco napsat do PDF? Jak vložit obrázek do PDF zdarma
 1. Jako první a nejdůležitější krok navštivte LightPDF, kde kliknete na tlačítko “PDF do Wordu” pod “Převést z PDF”.
 2. V rámečku klepněte na “Vybrat Soubor” pro přidání PDF dokumentu, nebo jednoduše přetáhněte a pusťte soubor do rámečku pro nahrání.
 3. Poté stáhněte Word dokument a otevřete jej.

Jak udělat z PDF PDF a?

Po spuštění programu Open Office vlevo nahoře klikněte v nabídce na Soubor a zvolte funkci Exportovat do PDF. Poté se otevře dialogové okno Volby PDF, v němž v sekci Obecné klikněte na možnost PDF/A 1a a tu zaškrtněte. Následně funkcí Export exportujte dokument do PDF/A. Jak převést obrázky do PDF? Online převod souboru obrázku do PDF

Klikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte soubory do zóny přetažení. Vyberte soubor s obrázkem, který chcete převést do PDF. Aplikace Acrobat obrázek po nahrání automaticky převede. Přihlaste se a převedený soubor PDF stáhněte nebo sdílejte.

Jak převést Word do PDF Mac?

V nabídce Soubor klikněte na Sdílet > Poslat PDF. Word vytvoří soubor PDF a připojí ho k nové e-mailové zprávě. Jak převést z Wordu do JPG? Existuje několik různých způsobů, jak převést dokument aplikace Word na obrázek JPG. Jedním ze způsobů je otevřít dokument aplikace Word, který chcete převést, a poté kliknout na nabídku "Soubor". V nabídce Soubor vyberte možnost "Uložit jako". V dialogovém okně "Uložit jako" vyberte z rozevíracího seznamu "Uložit jako typ" možnost "Obrázek JPEG". Poté zadejte název obrázku do pole "Název souboru" a klikněte na tlačítko "Uložit". Dalším způsobem převodu dokumentu aplikace Word na obrázek JPG je použití online převodníku. Existuje celá řada online konvertorů, které můžete použít, a jejich použití je obvykle velmi snadné. Stačí nahrát dokument aplikace Word, který chcete převést, a poté vybrat jako výstupní formát JPG. Po dokončení převodu můžete obrázek JPG stáhnout do počítače.

Jak konvertovat Word do JPG?

Existuje několik různých způsobů, jak převést dokument aplikace Word na obrázek JPG. Jedním ze způsobů je použití online konvertoru, například Zamzar (http://www.zamzar.com/convert/word-to-jpg/). Dalším způsobem je použití bezplatného programu, jako je PDF Converter (http://www.freepdfconvert.com/).
Pokud máte program Microsoft Word, můžete k převodu dokumentu do formátu JPG použít i tento program. Za tímto účelem otevřete dokument aplikace Word, který chcete převést. Poté přejděte do nabídky Soubor a zvolte možnost Uložit jako. V dialogovém okně Uložit jako vyberte z rozevíracího seznamu Uložit jako typ formát výměny souborů JPEG. Zadejte název souboru a klepněte na tlačítko Uložit.

By Khalid

Proč mi nejde otevřít stažený soubor? :: Jak se Odzipuje soubor?
Užitečné odkazy