Domovská stránka > J > Jak Poslouchat Pisnicky Na Iphonu Zdarma?

Jak poslouchat pisnicky na iPhonu zdarma?

Nahrávání hudby z počítače do iPhonu přes Wi-Fi

 1. Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu.
 2. Otevřete iTunes; nebo Finder v macOS Catalina nebo novějším.
 3. Klikněte na kartu „Souhrn“ na levé straně; nebo vyberte zařízení ve Finderu.
 4. Pokračujte kliknutím na „Synchronizovat s tímto zařízením přes WiFi“

Přečtěte si více

Kde poslouchat hudbu ve vysoké kvalitě?

Kde poslouchat hudbu FLAC

 • AIMP. Vývojář: Artem Izmailov. Cena: Volný, uvolnit.
 • VLC pro Android. Vývojář: Videolabs. Cena: Volný, uvolnit.
 • foobar2000. Vývojář: Rezolutní Cena: Volný, uvolnit.
 • Primephonic - streamování klasické hudby. Vývojář: Primephonic. Cena: Volný, uvolnit.
Jak poslouchat pisnicky na iPhonu? Předplatitelé Apple Music můžou v aplikaci Hudba přidávat a stahovat skladby a videa z Apple Music. Hudbu, kterou do iPhonu přidáte, můžete streamovat, pokud máte k dispozici internetové připojení. Chcete‑li poslouchat hudbu v době, kdy nejste připojení k internetu, musíte ji předem stáhnout.

Jak prehravat hudbu z youtube na pozadi?

Youtube videa na pozadí

Pokud se chcete vyhnout stahování neznámých a neověřených aplikací z neznámých zdrojů, můžete využít známý přehrávač VLC pro Android. Stačí si jej stáhnout z Obchodu Play. Následně si vyberete video v aplikaci Youtube a nasdílíte jej do aplikace VLC. Dané video se začne přehrávat v aplikaci VLC.
Také, jak používat spotify zdarma? I pokud chcete vyzkoušet měsíc Spotify zdarma, je nutné propojit Spotify s vaší platební kartou. A pokud za měsíc zapomenete placenou verzi zrušit, bude vám platba stražena z karty bez vašeho vědomí a aplikace pojede další měsíc (když ji neodinstalujete).

Jak nejlépe poslouchat hudbu?

Vhodnější volbou jsou pro časté streamování hudby na cestách např. služby Spotify či Google Music. Nejsou sice zdarma, ale nabídnou kvalitnější audio a umožní tvorbu nejrůznějších playlistů, rádií apod. Podle toho, jak si nahrát hudbu do mobilu? Jedna možnost je ve svém telefonu spustit internetový prohlížeč, přejít na internetovou adresu pro stažení dané písničky, stáhnout písničku a ta je k dispozici rovnou pro přehrání. Druhým způsobem je stáhnout si z Google Play aplikaci na vyhledávání mp3 souborů a přes ní si písničku stáhnout.

Jak nahrát hudbu do mobilu?

Stahování MP3 do mobilu pomocí mobilní aplikace – ZDARMA

 1. Otevřete výchozí hudební aplikaci iTunes nebo Google Music.
 2. Kepněte na skladbu, kterou chcete stáhnout.
 3. Klikněte na 'Stáhnout'.
Kde stahovat hudbu do telefonu? Hudbu můžete do telefonu stahovat několika způsoby. Jedním ze způsobů je zakoupení hudby v internetovém obchodě, jako je iTunes nebo Amazon, a její stažení do telefonu. Dalším způsobem je stahování hudby z hudebních streamovacích služeb, jako je Spotify nebo Pandora. A konečně můžete také stahovat hudbu z webových stránek, jako je YouTube nebo SoundCloud.

Jak na Spotify vypnout náhodně přehrávání?

Chcete-li vypnout náhodné přehrávání ve službě Spotify, otevřete aplikaci a přejděte do části Vaše knihovna. V části Vaše knihovna klepněte na ikonu Nastavení v pravém horním rohu. Klepněte na možnost Přehrávání. V části Režim přehrávání klepněte na přepínač vedle položky Náhodné přehrávání a vypněte jej.

By Saum

Jak poslat fotku přes AirDrop? :: Jak poslouchat hudbu offline zdarma?
Užitečné odkazy