Domovská stránka > J > Jak Poslat Sms Bez Telefonu?

Jak poslat SMS bez telefonu?

SMSzdrama.org. Tato sms brána má možnost předvyplněného textu k různým příležitostem. K textu nejde přiložit obrázek a nemůžete si nastavit telefonní číslo odesílatele. Přes SMSzdrama.org můžete posílat zprávy do všech českých sítí.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak posílat sms přes internet?

SMS brány

 1. O2. Sms brána O2 umožňuje posílat zprávy od délce pouze 60 znaků.
 2. T-mobile. Přesně tak si představuju sms bránu, tak jak to má T-mobile.
 3. Vodafone. SMS brána Vodafonu je trochu jiná než předchozí dvě, nejdříve napíšete text zprávy a až na další obrazovce zadáte číslo a zprávu odešlete.
Jak poslat SMS?

Uveďte kontakt.
 1. Když začnete psát jméno člověka, kterému chcete poslat zprávu, telefon by vám měl automaticky nabídnout možnosti, ze kterých si budete moci vybrat.
 2. Můžete si také vybrat někoho ze seznamu kontaktů a napsat mu zprávu.

Jak poslat zdarma SMS z internetu?

SMS brána umožňuje poslat SMS do sítě Mittel zdarma. Počet poslaných SMS zpráv pomocí SMS brány přitom není nijak omezen. Jednotlivé SMS zprávy lze z brány odesílat v intervalu 60 vteřin. Jak poslat SMS z neznámého čísla? Stáhněte si speciální program pro váš počítač, který odesílá SMS zprávy se skrytým identifikátorem, například //smsdv.narod.ru/. Veškerý nainstalovaný software v počítači je povinen kontrolovat antivirový software. Nastavte program podle přiložených pokynů na stránce pro stahování.

Jak poslat SMS na mobil?

Posílání a příjem SMS v aplikaci Zprávy

 1. Spusťte aplikaci Zprávy .
 2. Klepněte na ikonu plus .
 3. Do pole Komu zadejte jména, telefonní čísla nebo e-mailové adresy lidí, kterým chcete napsat zprávu. Také je můžete vybrat ze seznamu častých či všech kontaktů.
Co to znamená SMS? Služba krátkých textových zpráv (zkratka SMS z anglického Short message service) je název pro službu dostupnou na většině digitálních mobilních telefonů. Zprávu lze posílat mezi mobilními telefony, jinými zařízeními, na pevné telefony nebo přes internet.

Také, jak sdílet sms?

Sdílení vyvoláte tak, že v aplikaci kliknete na ikonu Sdílení (tři spojené tečky), nebo v menu najdete položku Sdílet… Následně se objeví okno s nabídkou všech aplikací, které mohou data přijmout. Vyberete kterou aplikaci chcete, a ta se otevře a dále se sdílenými daty pracujete v ní. Podle toho, jak napsat textovou zprávu? Stačí na odeslanou (ale nedoručenou) iMessage v konverzaci podržet prst, a poté z menu, které se zobrazí, vybrat možnost Poslat jako textovou zprávu. Tímto způsobem ručně urychlíte odeslání iMessage jako SMS.

Jak poslat zprávu?

Psaní zpráv

 1. Do pole "Komu“ zadejte e-mailovou adresu příjemce.
 2. Do pole "Předmět:" zadejte krátký popis předmětu zprávy.
 3. Do pole pro text zprávy napište text.
 4. Připravenou a napsanou zprávu poté odešlete kliknutím na tlačítko "Odeslat e-mail".

By Vale

Jak poslat SMS z PC zdarma? :: Jak zmenšit video aby šlo poslat emailem?
Užitečné odkazy