Domovská stránka > J > Jak Poslat Sám Sobe Sms?

Jak poslat sám sobe SMS?

SMSzdrama.org. Tato sms brána má možnost předvyplněného textu k různým příležitostem. K textu nejde přiložit obrázek a nemůžete si nastavit telefonní číslo odesílatele. Přes SMSzdrama.org můžete posílat zprávy do všech českých sítí.

Přečtěte si více

Tak jak poslat sms zprávu?

Přeposlání zprávy

  1. Spusťte aplikaci Zprávy .
  2. Otevřete chat.
  3. Podržte zprávu.
  4. Klepněte na ikonu možností > Přeposlat.
  5. Vyberte kontakt.
  6. Klepněte na Odeslat .
Jak poslat SMS přes? Bezplatnou SMS z Android lze poslat prostřednictvím prohlížeče v telefonu, případně k tomu můžete využít některou z aplikací na posílání SMS zpráv zdarma. Nejznámějším program na posílání bezplatných zpráv pro iOS i Android je WhatsApp. Klasickou SMS zprávu pak můžete odeslat například s dopomocí aplikace Chomp SMS.

Pokud jde o to, jak napsat textovou zprávu?

Stačí na odeslanou (ale nedoručenou) iMessage v konverzaci podržet prst, a poté z menu, které se zobrazí, vybrat možnost Poslat jako textovou zprávu. Tímto způsobem ručně urychlíte odeslání iMessage jako SMS. Pokud jde o to, jak napsat sám sobe? WhatsApp ale bohužel neumožňuje poslat si zprávu sami sobě. Nicméně následující trik vám něco takového umožní: Vytvořte si ve spolupráci se svým kamarádem v tomto programu novou skupinu a informujte ho předem, že ho později ze skupiny vyhodíte.

Jak odeslat anonymni SMS?

Použijte anonymní SMS web

Na síti je a web specializující se na zasílání anonymních SMS. Jeho obsluha je velmi jednoduchá, zadáte své telefonní číslo, telefonní číslo příjemce a poté zprávu. A místo udělá zbytek! Musíte jen respektovat limit odesílání 145 znaků, aby byla žádost přijata.
Jak sdílet SMS? Sdílení vyvoláte tak, že v aplikaci kliknete na ikonu Sdílení (tři spojené tečky), nebo v menu najdete položku Sdílet… Následně se objeví okno s nabídkou všech aplikací, které mohou data přijmout. Vyberete kterou aplikaci chcete, a ta se otevře a dále se sdílenými daty pracujete v ní.

Může se také zeptat, jak poslat sms z gmailu?

Stačí jen propojit telefon s počítačem a Google účtem. Zprávy SMS budou dostupné na stránce messages.android.com (zatím nefunguje). Na ní se po přihlášení zobrazí QR kód, který pak naskenujete do telefonu. Poté již budete moc používat Zprávy pro Android i na počítači. Když to vezmeme v úvahu, co to znamená sms? Služba krátkých textových zpráv (zkratka SMS z anglického Short message service) je název pro službu dostupnou na většině digitálních mobilních telefonů. Zprávu lze posílat mezi mobilními telefony, jinými zařízeními, na pevné telefony nebo přes internet. Délka zprávy je omezena na 160 znaků.

Tak jak posílat sms z jiného telefonního čísla?

Prostřednictvím služby SMSspoofing.com tak můžete posílat zprávy do sítí všech českých mobilních operátorů. Díky tomu může být příští SMS, která vám přijde na váš telefon, ve skutečnosti psaná někým jiným než tím, kdo bude uveden jako odesílatel.

By Kendricks Wisenor

Jak poslat SMS více lidem? :: Jak hledat text v souborech?
Užitečné odkazy