Domovská stránka > C > Co Znamená Modrá Smrt?

Co znamená Modrá smrt?

Nejčastější příčinou BSoD jsou zde nekompatibilní verze DLL knihoven, což je někdy označováno jako „DLL peklo“ (DLL hell). V případě, že je v systému nainstalována jiná verze dané DLL knihovny, než kterou program očekává, může to způsobit nestabilní chování.

Přečtěte si více

Jak vyvolat modrou smrt?

Změna pokročilých nastavení systému

 1. Otevřeme Pokročilá nastavení systému... buď kliknutím pravým myšítkem na ikonu Tento počítač - Vlastnosti - Upřesnit nastavení systému;
 2. vybereme položku Spouštění a zotavení systému (odklikneme Nastavení);
 3. v sekci Selhání systému:
 4. potvrdíme OK, OK.
Co delat s modrou smrtí? Část 2: Jak opravit modré obrazovky smrti
 1. Krok 1. Přemýšlejte o nedávných akcích v počítači.
 2. Krok 2. Zkontrolujte, zda je zařízení přehřáté
 3. Krok 3. Vymažte veškerý nepotřebný hardware.
 4. Krok 4. Čeká na restart počítače.
 5. Krok 5. Spusťte antivirový scan.

Jak vypadá Modrá smrt?

Modrá smrt se objevuje, když je zjištěna vážná chyba, která může být způsobena virem, softwarovou nebo hardwarovou chybou. Chybové hlášení je zobrazeno na celé obrazovce bílým písmem na modrém podkladu, a proto se nazývá "Modrá obrazovka smrti" (BSoD - Blue screen of death). Tak jak obnovit windows 10 z biosu? Uživatelé Windows 10 mohou přístup k pokročilým možnostem spuštění systému Windows 10 a přejděte do nabídky BIOS. Můžete kliknout Start -> Napájení , stiskněte a podržte Posun klíč a klepněte na Restartujte tlačítko pro restartování systému Windows do prostředí Windows Recovery Environment.

Jak zjistit příčinu modré smrti?

Nejčastěji je to »C:\Windows\Minidump\« a »C:\Windows\Memory. dmp«. Tento soubor je potřeba k analýze příčiny modré smrti. Jestli máte povolené generování výpisu stavu paměti si můžete zkontrolovat v »Ovládací panely | Systém a zabezpečení | Systém | Upřesnit nastavení systému«. Jak obnovit počítač přes BIOS? Obnovte systém BIOS na výchozí nastavení. Restartujte počítač, stisknutím klávesy "F2" zadejte systém BIOS a stisknutím kláves Alt+F obnovte CMOS. Po stisknutí kombinované klávesy uslyšíte ostrý zvukový tón. U některých verzí systému BIOS můžete stisknutím klávesy F9 obnovit CMOS.

Jak opravit Windows 10 v BIOSu?

V BIOSu PC nastavte bootování z USB flash disku. Po výběru klávesnice máte možnost v nabídce „Poradce při potížích“ a následně v „Rozšířené možnosti“ spustit opravný mechanizmus Windows. To je ten, který by se měl spustit v případě, kdy Windows alespoň nastartuje do opravného režimu (volba Oprava po spuštění). A další otázka, jak se vrátit k předchozí verzi windows 10? Obnovení předchozí verze Windows

Po omezenou dobu po upgradu na Windows 10 se budete moct vrátit k předchozí verzi Windows tak, že vyberete tlačítko Start, pak vyberete Nastavení > Aktualizovat & Zabezpečení > Obnovení & potom v části Přejít zpátky na předchozí verzi Windows 10.

Jak zjistit chyby ve Windows 10?

START --> Počítač --> Spravovat --> Systémové nástroje --> Prohlížeč událostí

 1. levý sloupec umožnuje listovat jednotlivými událostmi.
 2. prostřední zobrazuje samotné důležité místní události.
 3. pravý umožnuje akce.

By Hyrup

Jak zjistit chyby v počítači? :: Jak nastavit Face ID na iPhone?
Užitečné odkazy