Domovská stránka > C > Co Znamená Modrá Obrazovka?

Co znamená modrá obrazovka?

K chybě s modrou obrazovkou (označované také jako chyba Stop) může dojít, pokud nějaký problém způsobí, že se vaše zařízení neočekávaně vypne nebo restartuje. Může se vám zobrazit modrá obrazovka se zprávou, že u zařízení došlo k problému a je potřeba ho restartovat.

Přečtěte si více

Pokud jde o to, jak opravit modrou obrazovku?

Nastavte počítač, aby se v případě modré smrti nerestartoval.

  1. Otevřete Vlastnosti systému.
  2. Klikněte na Upřesnit nastavení systému.
  3. Na kartě Upřesnit v sekci Spouštění a zotavení systému klikněte na tlačítko Nastavení.
  4. Zde v sekci Selhání systému odškrtněte položku "Automaticky restartovat".
Podle toho, jak opravit cernou obrazovku? Pokud se na vašem zařízení Windows černá nebo prázdná obrazovka, zkuste toto:
  1. Pokud chcete probudit obrazovku, použijte jednu z následujících klávesových zkratek: Windows klávesy s logem + P nebo Ctrl + Alt + Del.
  2. U černé obrazovky použijte následující klávesovou zkratku: Windows klávesa s logem + Ctrl + Shift + B.

Jak vypadá Modrá smrt?

Modrá obrazovka smrti (BSoD - Blue screen of death)

Zobrazuje se v situaci, kdy je zjištěna závažná chyba, která může být zapříčiněna virem, softwarovou či hardwarovou chybou. Chybové hlášení je zobrazeno přes celou obrazovku bílým písmem na modrém podkladu, a proto je tedy odvozen název jako tzv. "Modrá smrt".
Jak obnovit Windows 10 z biosu? Uživatelé Windows 10 mohou přístup k pokročilým možnostem spuštění systému Windows 10 a přejděte do nabídky BIOS. Můžete kliknout Start -> Napájení , stiskněte a podržte Posun klíč a klepněte na Restartujte tlačítko pro restartování systému Windows do prostředí Windows Recovery Environment.

Jak zjistit příčinu modré smrti?

Nejčastěji je to »C:\Windows\Minidump\« a »C:\Windows\Memory. dmp«. Tento soubor je potřeba k analýze příčiny modré smrti. Jestli máte povolené generování výpisu stavu paměti si můžete zkontrolovat v »Ovládací panely | Systém a zabezpečení | Systém | Upřesnit nastavení systému«. Co kdyz mám cernou obrazovku? Zkuste připojit počítač k externímu monitoru. Poté stiskněte klávesovou zkratku [Fn+F8] pro přepnutí mezi obrazovkou počítače a externím monitorem. Zkontrolujte, zda je obraz na externím monitoru v pořádku. Pokud nemáte externí monitor nebo externí monitor nereaguje, ignorujte tento krok (c).

Lidé se také ptají, co mám dělat když mám černou obrazovku?

Stiskněte současně klávesu Windows + Shift + Ctrl + B. To by mělo vrátit obrazovku. Poté použijte všechny aktualizace Windows . Spuštění počítače v nouzovém režimu může pomoci zúžit problém. Lidé se také ptají, co delat kdyz mám black screen? Když máte černou obrazovku, můžete udělat několik věcí:
-Nejprve zkuste restartovat zařízení. Tím se problém často vyřeší.
-Pokud restartování nepomůže, zkuste zařízení na několik minut odpojit a poté znovu připojit.
-Jestliže se stále zobrazuje černá obrazovka, zkuste obnovit tovární nastavení zařízení. Tím dojde k vymazání všech dat, proto si nejprve nezapomeňte zálohovat vše důležité.
-Pokud žádné z těchto řešení nezabere, možná budete muset zařízení odnést k odborníkovi, aby provedl další diagnostiku.

Lidé se také ptají, co dělá modrá smrt?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože modrá smrt je mýtické stvoření bez jasného příběhu o původu. Někteří lidé však věří, že modrá smrt je zlovolný duch, který přináší smrt a zkázu všude, kam přijde. Jiní věří, že modrá smrt je dobrotivá síla, která pomáhá lidem přejít z tohoto života do dalšího.

By Kitti Dennert

Jak funguje OneDrive pro firmy? :: Proč se zasekne počítač?
Užitečné odkazy