Domovská stránka > C > Co Dělat Když Se Mi Zablokuje Sim Karta?

Co dělat když se mi zablokuje SIM karta?

K blokaci SIM karty dochází, pokud 10x zadáte chybně PUK kód. V takovém případě je SIM znehodnocena a bude zapotřebí ji vyměnit. O výměnu SIM karty požádáte ve své Samoobsluze.

Přečtěte si více

Jak obnovit zablokovanou SIM kartu?

Pokud máte vůči dané službě roli Správce, můžete o odblokování SIM karty požádat přes internetovou samoobluhu Moje O2: V samoobsluze si u svého tarifu otevřete Detailní nastavení. Hned nahoře uvidíte informaci o zablokované SIM kartě. Pro zrušení této blokace klikněte na tlačítko „Požádat o zapojení/výměnu“. Pokud jde o to, jak odblokuju sim kartu? Jedná se o 8 místný kód, který slouží pro odblokování SIM karty. Pokud 3x za sebou zadáte PIN kód špatně, SIM karta se zablokuje a je nutné zadat PUK kód. Po zadání PUK kódu vás telefon vyzve, abyste si zvolili nový PIN. Pokud zadáte PUK kód 10x chybně, SIM karta se zablokuje trvale a je nutné vystavit novou SIM kartu.

Co znamená zamknuta SIM karta?

Chcete-li svoji SIM kartu ochránit, aby ji nikdo nepovolaný nemohl používat k telefonování a využívání mobilních dat, můžete na ní nastavit kód PIN. Potom se vaše SIM karta při každém restartování zařízení nebo přesunutí do jiného zařízení automaticky zamkne a ve stavovém řádku se objeví text Uzamčená SIM. Kde sehnat PUK kód? Kódy PIN a PUK jsou přidělená bezpečnostní čísla pro konkrétní SIM kartu, která zabraňují zneužití telefonu cizími osobami. PIN kód i PUK kód jsou součástí balení SIM karty. Kódy jsou uvedeny přímo na kartičce, ze které se SIM vylomí. Najdete je pod stíracími poli.

Jak odblokovat SIM kartu Sazkamobil?

PUK kód naleznete po seškrábání bezpečnostní vrstvy na umělohmotné kartičce, který byl součástí balení vaší SIM karty nebo na stejném místě v Samoobsluze jako PIN kód. Pokud ani PUK nezafunguje, obraťte se na naše Zákaznické centrum 799 505 505 (Po-Pá 8-17). Jak aktivovat deaktivovanou SIM kartu? Zrušte blokaci. K odblokování SIM karty dojde do 60 minut, pak stačí vypnout a zapnout telefon.

Jak znovu aktivovat SIM kartu?

Můžete také přejít na stránku Větrný stan nejbližší prodejna a promluvte si s prodavačem, který poskytne potřebnou dokumentaci, tj. DNI, daňový zákon a SIM kartu, jejíž platnost vypršela, k opětovné aktivaci. Jak zjistit PUK kód mobil CZ? Kód PUK najdete na plastovém nosiči karty, z něhož jste vylomili SIM kartu do telefonu. Pokud nemůžete kód PUK najít, kontaktujte Zákaznické centrum na čísle 738 333 333.

Také, jak resetovat sim kartu?

Pro vyřešení problému proveďte, prosím, následující kroky:

  1. Přeinstalujte SIM kartu.
  2. Restartujte Vaše zařízení
  3. Odinstalujte SIM kartu, vyčistěte její kovové kontaktní části a poté ji znovu nainstalujte.
  4. Pokud máte jinou SIM kartu, nainstalujte ji do Vašeho zařízení a ověřte, zda ji zařízení rozezná a přečte.

By Pacheco Shiigi

Jak Odemčít SIM iPhone? :: Jak se pracuje s Teams?
Užitečné odkazy