Domovská stránka > C > Co Dělat Když Přestane Fungovat Sim Karta?

Co dělat když přestane fungovat SIM karta?

Restartujte mobilní telefon

Vypnutí a zapnutí mobilního telefonu je velmi jednoduchý a účinný způsob, který zabere na spoustu technických problémů. I v případě, že váš mobilní telefon nerozpozná SIM kartu, ho můžete vypnout a zapnout.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak dlouho vydrží sim karta?

Platnost SIM karty činí 12 měsíců od posledního dobití bez rozdílu jeho výše. Kdy vyměnit SIM kartu? Nejčastěji to bývá, když:

 1. jste telefon / SIM kartu ztratili nebo vám je někdo ukradl.
 2. chcete druhou SIM kartu se stejným telefonním číslem – pak využijte službu DUO SIM.
 3. je vaše SIM karta poškozená.
 4. si přejete, aby se vaše SIM karta dokázala připojit k LTE síti.
 5. do nového telefonu potřebujete jinou velikost SIM karty.

Jak otestovat SIM kartu?

Chcete-li zkontrolovat, zda se jedná o tento případ, postupujte takto:

 1. Vypněte mobilní telefon.
 2. Vyjměte SIM kartu uvnitř.
 3. Správně vložte jinou SIM kartu, kterou máte po ruce, z jiného mobilu, předplacené atd.
 4. Otestujte, zda detekuje druhou kartu.
Jak zkontrolovat SIM kartu? Stačí vytočit číslo *444*#. Během několika sekund obdržíte SMS s informací, jestli vaše SIM karta a telefon podporují 4G LTE. SIM kartu, která podporuje 4G LTE, poznáte také podle číselného kódu na plastové kartě, kterou jste dostali spolu se SIM kartou. Pokud na 10.

Můžete se také zeptat, jak vycistit sim kartu?

Ověřte také, zda na kartě a v okolí není nějaká špína. Někdy i velmi drobná nečistota na kartě zabrání kontaktu mezi SIM kartou a slotem smartphonu. Vyčistěte tedy kartu i slot pomocí hadříku z mikrovlákna. Konektory slotu čistěte opravdu opatrně. Jak zprovoznit SIM kartu? Jak aktivovat hlasovou SIM kartu?

 1. Nejprve vložte sim kartu do telefonu.
 2. Následně ji aktivujete snadno pomocí prvního hovoru.
 3. Od uskutečnění prvního hovoru vám operátor v prvních 4 hodinách postupně aktivuje roaming, internet v mobilu, MMS a další sjednané služby.
 4. Nyní již můžete telefonovat!

Když to vezmeme v úvahu, jak znovu aktivovat sim kartu?

Můžete také přejít na stránku Větrný stan nejbližší prodejna a promluvte si s prodavačem, který poskytne potřebnou dokumentaci, tj. DNI, daňový zákon a SIM kartu, jejíž platnost vypršela, k opětovné aktivaci. A další otázka, jak zjistit platnost sim karty? Platnost karty SIM lze ověřit několika způsoby. Jedním ze způsobů je kontrola čísla karty SIM, které je obvykle vytištěno na kartě. Dalším způsobem je kontaktovat poskytovatele služeb, který kartu vydal, a požádat ho o kontrolu stavu karty.

Jak obnovit SIM kartu T-Mobile?

SIM kartu T-Mobile můžete obnovit několika způsoby. Prvním způsobem je zajít do prodejny T-Mobile a požádat zástupce, aby vám SIM kartu obnovil. Druhým způsobem je zavolat na zákaznický servis T-Mobile na číslo 1-877-746-0909 a požádat o obnovení SIM karty. Třetím způsobem je přihlásit se ke svému účtu T-Mobile online a obnovit si SIM kartu sami.

By Chic

Jak často musím dobíjet Twist kartu? :: Jak zapnout bezdrátové připojení na notebooku?
Užitečné odkazy