Domovská stránka > J > Jak Stáhnout Ios 14?

Jak stáhnout iOS 14?

Pak postupujte takhle:

 1. Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru.
 2. Možná se vám zobrazí dvě možnosti aktualizace softwaru. Můžete se rozhodnout dál používat iOS nebo iPadOS 14 a přitom dostávat důležité aktualizace zabezpečení.
 3. Klepněte na Nainstalovat.

Přečtěte si více

Jak stáhnout iOS 14 na iPhone 6?

Pak si odtud přímo do svého zařízení (iPhone, iPad) stáhnete betaprofil iOS 14, nainstalujete (Nastavení -> Obecné -> Profily), zařízení následně restartujete a pak už v aktualizacích (Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru) najdete nový iOS 14 Public Beta 2 ke stažení a následně instalaci. Jak aktualizovat iPhone 4 na iOS 10? Jak aktualizovat iOS na iPhone 4

 1. Nainstalujte si do počítače nejnovější verzi iTunes.
 2. Připojte zařízení k počítači.
 3. Otevřete iTunes a vyberte svoje zařízení.
 4. Klikněte na Souhrn a potom na Ověřit aktualizace.
 5. Klikněte na Stáhnout a aktualizovat.
 6. Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte svůj kód.

Jak nainstalovat iOS 10 na iPad 2?

Vezměte si svůj iPhone nebo iPad a v internetovém prohlížeči si otevřete stránku beta.apple.com/profile. Přihlaste se svým Apple ID a klepněte na »Download profile«. Následně vám bude nabídnuta instalace »iOS Beta Software Profile«, kterou spustíte klepnutí na »Instalovat«. Podle toho, co se starým ipadem? Jestliže vám ale doma leží nějaký starší iPad, tak byste měli vědět, že i ten můžete využít jakožto externí monitor. Starší iPad můžete využít také jakožto externí monitor k vašemu Macu či MacBooku. Stačí jej mít v dosahu, a poté se s ním na Macu spojit pomocí technologie AirPlay. Tímto způsobem je možné využít iPad 6.

A další otázka, jak dlouho trva aktualizace ios?

Aktualizace iOS iPhonu nebo iPadu přes systém (OTA)

Nejpoužívanějším způsobem pro instalaci aktualizací v systému iOS je OTA stažení (zkrátka bezdrátově, rovnou z telefonu na pár kliknutí). Instalace trvá 10 – 20 minut v závislosti na rychlosti a stabilitě připojení, ale běžně uživatelé aktualizují telefon přes noc.
Jak prejit na iOS 15? Jak přejít z iOS 15 zpátky na iOS 14

 1. Spusťte Finder na Macu.
 2. Připojte svůj ‌iPhone‌ nebo ‌iPad‌ k Macu pomocí kabelu Lightning.
 3. Přepněte zařízení do režimu zotavení. Způsob, jak to udělat, závisí na vašem zařízení, proto si v níže uvedeném postupu vyhledejte svůj model.

Podle toho, jak dlouho bude podporován iphone xs?

iPhoneiPhoneiOSiOS

dlouhoiPhone

Modelová řadaiPhone XS/XS Max
Rok vydání2018
První verzeiOS 12
Poslední verzeiOS 15
20 dalších sloupců Může se také zeptat, jak stáhnout ios 154? iPhone nebo iPad vás vyzve k restartování, abyste dokončili změny. Po restartování se vraťte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru. Měli byste vidět, že je k dispozici veřejná beta verze iOS 15, klepněte na Stáhnout a nainstalujte.

Tak co je noveho v ios 154?

iOS 15.4. iOS 15.4 přidává možnost odemykat iPhony 12 a novější pomocí Face ID i s nasazenou rouškou. Tato aktualizace přináší také nové emotikony, umožňuje zahajovat relace SharePlay přímo z podporovaných aplikací a obsahuje další funkce a opravy chyb pro váš iPhone.

By Pahl Garten

Jak aktualizovat starý iPad Mini? :: Jak aktualizovat iPad Mini 1?
Užitečné odkazy