Domovská stránka > J > Jak Získat Menší Sim Kartu?

Jak získat menší SIM kartu?

Zmenšení SIM karty

  1. Pokud potřebujete menší SIM kartu, tedy microSIM nebo nanoSIM, můžete na prodejně požádat o vykrojení menší velikosti z vaší stávající SIM karty pomocí speciálních kleští.
  2. Zůstane vám stejná SIM karta a není potřeba řešit zálohu uložených kontaktů a SMS zpráv.
  3. Zmenšení SIM karty je zdarma.

Přečtěte si více

Jak zmenšit SIM kartu doma?

Jediné co budete k tomuto postupu potřebovat je vytištěná šablona, dobře nabroušené nůžky nebo nůž, fix, pravítko a kousek izolepy. Pokud bude chtít ořezávat až na velikost NanoSIM, budete ještě potřebovat jemný smirkový papír, jelikož NanoSIM je o 0,09 mm tenčí než ostatní verze SIM karet. Jak získat SIM kartu? Navštivte některou z našich prodejen, kde dostanete SIMku hned - stačí znát administrátorské heslo (u zákazníků s rámcovou smlouvou vyžadujeme také občanský průkaz a lze je ověřit i heslem plátce). Zavolejte na Linku péče o zákazníky na *77 nebo 800 77 00 77 a SIMku vám pošleme poštou.

Jak zvětšit SIM kartu?

Sada adaptérů na SIM karty Vám umožní používat vaši SIM kartu v jednom z menších formátů, v zařízeních vyžadujících SIM kartu formátu většího. Lidově řečeno, pomocí tohoto adaptéru si můžete zvětšit SIM kartu. V úvahu přichází tyto možnosti: z nano SIM na mikro SIM. Jak vylomit SIM kartu? SIM kartu vylomíte z plastového nosiče podle velikosti potřebné pro váš telefon, postupujte od větších velikostí k menším, snížíte tak riziko poškození čipu.

Jak Oriznout SIM na nano?

Okraje oříznuté Nano SIM karty pak můžete jemně zahladit smirkovým papírem. Druhou možností je kartu oříznout speciálními kleštičkami, které koupíte v e-shopu přibližně za 100 korun. Jedná se o jednoduché a poměrně bezpečné řešení. Jak vlozit MicroSIM do stareho telefonu? Existuje několik způsobů, jak vložit kartu MicroSIM do starého telefonu. Jedním ze způsobů je opatrné vložení karty MicroSIM do slotu pro kartu SIM. Dalším způsobem je použití adaptéru.

Kde vymenit SIM kartu BLESKmobil?

JAK POSTUPOVAT PŘI ZTRÁTĚ SIM KARTY? Zakupte novou SIM kartu služby BLESKmobil. Pokud si bude chtít zároveň přenést číslo ze ztracené SIM karty na novou, zavolejte operátorovi na telefon: 267 267 061 a postupujte dle pokynů operátora. Podle toho, co potřebuji k výměně sim karty? Existuje několik důvodů, proč může být nutné vyměnit kartu SIM. Pokud měníte telefon a váš nový telefon používá SIM kartu jiné velikosti než váš starý telefon, budete muset SIM kartu vyměnit. Pokud je vaše SIM karta poškozená, budete ji muset vyměnit. A pokud SIM kartu ztratíte nebo vám ji ukradnou, budete ji muset vyměnit.

Když to vezmeme v úvahu, kde sehnat novou sim kartu?

Novou kartu SIM lze získat na různých místech, například u telefonního operátora, u prodejce mobilních telefonů nebo u internetového prodejce telefonů.

By Dessma Deklerk

Kolik stojí nová SIM karta Vodafone? :: Jak obnovit Zformátovanou SD kartu?
Užitečné odkazy