Domovská stránka > J > Jak Nainstalovat Avast Do Mobilu?

Jak nainstalovat Avast do mobilu?

Přejděte do složky Stažené soubory a dvakrát klikněte na stažený soubor. Kliknutím na tlačítko Ano v systémovém okně schvalte spuštění instalace Avastu. Kliknutím na tlačítko Povolit v systémovém okně schvalte spuštění instalace Avastu. Kliknutím na tlačítko Ano v systémovém okně schvalte spuštění instalace Avastu.

Přečtěte si více

Jak nainstalovat avast prémium?

Pokud máte zájem o verzi pouze pro Android, nainstalujte si z Obchodu Google Play naši bezplatnou aplikaci Avast Mobile Security a přímo na zařízení ji upgradujte na Avast Premium Security. Může se také zeptat, jak nainstalovat antivirus? Stažení a instalace AVG

 1. Klikněte na název produktu a stáhněte instalační soubor: AVG AntiVirus.
 2. Spusťte stažený soubor a zahajte tak instalaci.
 3. Postupujte podle zobrazených pokynů.
 4. Na výzvu zadejte licenční číslo AVG, které jste obdrželi e-mailem po nákupu.
 5. Dokončete instalaci a restartujte počítač.

Jaký antivir do mobilu zdarma?

Kaspersky Security Cloud Free

 • AVG AntiVirus Free.
 • Avira Free Security.
 • Sophos Home.
Jaký antivir na mobil?
Antivirus pro AndroidMíra detekce malwaruRozhraní aplikace v češtině
1.🥇 Norton100 %Ano
2.🥈 Bitdefender100 %Ano
3.🥉 McAfee100 %Ano
4. TotalAV99 %Ne

Může se také zeptat, jak vypnout oznámení avast?

Google Chrome

 1. Zvolte možnosti ⋮ Menu (tři tečky) ▸ Nastavení.
 2. Klikněte na možnost Ochrana soukromí a zabezpečení ▸ Nastavení webu.
 3. V části Obsah klikněte na JavaScript.
 4. U položky Weby mohou používat JavaScript klikněte na tlačítko Přidat.
 5. Zadejte [*.] avast.com a klikněte na tlačítko Přidat.
Jak stáhnout antivirový program zdarma? Existuje mnoho způsobů, jak stáhnout bezplatný antivirový software. Jedním ze způsobů je přejít na webové stránky důvěryhodného poskytovatele antivirových programů a stáhnout si software odtud. Dalším způsobem je použití vyhledávače k nalezení webových stránek, které nabízejí bezplatné stažení antivirového softwaru. Po nalezení webové stránky, která software nabízí, jej jednoduše stáhněte a nainstalujte do počítače.

Jak nastavit antivir?

Vyberte Start a zadejte "Zabezpečení Windows" a vyhledejte ji. Ve výsledcích hledání vyberte aplikaci Zabezpečení Windows, přejděte na Ochrana před viry & hrozby a v části Nastavení ochrany před & viry vyberte Spravovat nastavení. Možnost Ochrana v reálném čase přepněte do polohy Vypnuto. Jaký je dobrý antivir? Odpověď na tuto otázku není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. I když je k dispozici mnoho různých antivirových programů, ne všechny jsou si rovny. Abyste mohli určit, který program je pro vás nejlepší, je důležité zvážit vaše konkrétní potřeby. Pokud například hledáte antivirový program na ochranu počítače před malwarem, budete chtít zvolit program, který nabízí ochranu v reálném čase a má dobrou pověst při odhalování a odstraňování malwaru. Na druhou stranu, pokud hledáte antivirový program pouze na kontrolu počítače na přítomnost virů a odstranění všech nalezených, možná nebudete potřebovat program s tolika funkcemi.
Mezi nejoblíbenější antivirové programy patří Norton Antivirus, McAfee Antivirus a AVG Antivirus. Všechny tyto programy nabízejí různé funkce, proto je důležité je porovnat a najít ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Obecně platí, že Norton a McAfee jsou spíše komplexnější programy, které nabízejí vyšší úroveň ochrany, zatímco AVG je základnější program, který je méně náročný na zdroje.

Jak vyčistit telefon od virů zdarma?

Existuje několik způsobů, jak telefon zdarma vyčistit od virů. Jedním ze způsobů je stažení mobilní bezpečnostní aplikace, která prohledá telefon na přítomnost virů a nalezené viry odstraní. Dalším způsobem je ruční odstranění všech podezřelých aplikací nebo souborů z telefonu. Můžete také obnovit tovární nastavení telefonu, čímž z něj odstraníte všechny aplikace a data a začnete znovu.

By Baillie Ryker

Jak si vyčistit mobil? :: Jak zapnout na notebooků klávesnici?
Užitečné odkazy