Domovská stránka > J > Jak Vypnout Ochranu Avast?

Jak vypnout ochranu Avast?

Krok 1: Spusťte Avast Free Antivirus ve Windows 10/8/7. Pak přejděte na jeho Ochrana rozhraní, kde můžete kliknout Štíty jádra zvolit základní obranu. Krok 2: Vyberte štít, který chcete vypnout nebo zastavit, a klikněte na přepínač.

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, jak vypnout avast prémium?

Mozilla Firefox

  1. V prohlížeči otevřete libovolnou stránku na doméně avast.com (libovolnou adresu, která začíná na avast.com).
  2. Nalevo od adresního řádku klikněte na ikonu štítu.
  3. Kliknutím přepněte modrý posuvník (Zapnuto) u položky Rozšířená ochrana proti sledování je zapnuta do šedé polohy (Vypnuto).
Jak odinstalovat program avast? Odinstalace přes nabídku Start ve Windows
  1. Ve Windows klikněte pravým tlačítkem na tlačítko Start a ze zobrazené nabídky vyberte možnost Aplikace a funkce.
  2. Na levém panelu zkontrolujte, zda je vybrána možnost Aplikace a funkce, klikněte na položku Avast Free Antivirus a vyberte možnost Odinstalovat.

Jak odinstalovat Avast z mobilu?

Odinstalace přes nastavení zařízení

  1. Otevřete Nastavení zařízení a vyberte možnost Aplikace.
  2. Vyberte Avast Mobile Security.
  3. Vyberte možnost Odinstalovat.
  4. Pokud se zobrazí výzva, klepněte na možnost Deaktivovat a odinstalovat.
  5. Klepnutím na tlačítko OK potvrďte odinstalaci.
Jak dočasně vypnout antivir? Vyberte Start a zadejte "Zabezpečení Windows" a vyhledejte ji. Ve výsledcích hledání vyberte aplikaci Zabezpečení Windows, přejděte na Ochrana před viry & hrozby a v části Nastavení ochrany před & viry vyberte Spravovat nastavení. Možnost Ochrana v reálném čase přepněte do polohy Vypnuto.

Když to vezmeme v úvahu, jak na chvíli vypnout mcafee?

Na obrazovce Domovská stránka klepněte na položku Brána firewall. Klepněte na položku Nastavení. Klepněte na tlačítko Vypnout. V potvrzovacím okně určete dobu opětovného spuštění programu Personal Firewall klepnutím na šipku vedle položky Kdy chcete bránu firewall opět zapnout?. Jak zrušit automatické předplatné Avast? Pokud potřebujete z jakéhokoli důvodu zrušit automatické předplatné Avastu, postupujte podle následujících kroků:
1. Otevřete antivirový software Avast a přejděte do "Nabídky" v pravém horním rohu.
2. V rozevírací nabídce vyberte možnost "Moje předplatné".
3. Na stránce 'Moje předplatné' najděte předplatné, které chcete zrušit, a klikněte na tlačítko 'Zrušit předplatné' vedle něj.
4. Ve vyskakovacím okně potvrďte, že chcete předplatné zrušit, opětovným kliknutím na tlačítko 'Cancel Subscription'.
Vaše automatické předplatné Avast bude nyní zrušeno. Máte-li další otázky, můžete se obrátit na zákaznickou podporu společnosti Avast a požádat o pomoc.

Jak dočasně vypnout Bitdefender?

Zdravím, netušíte, jak dočasně vypnout Bitdefender-Endpoint security protection? Klasický Bitdefender jde dočasně omezit stejně jako Eset, apod. U této verze tato možnost není. Co je webovy stit? Webový stit je webový nástroj, který uživatelům umožňuje vytvářet a spravovat webové projekty. Je to webová aplikace, která poskytuje uživatelům platformu pro vytváření, správu a spolupráci na webových projektech.

Jak odstranit Avast z Mac?

Nejprve je třeba otevřít Finder a přejít do složky Aplikace. Najděte složku Avast a přetáhněte ji do koše. Jakmile bude v koši, můžete koš vysypat a Avast z vašeho Macu zmizí.

By Corey

Jak vypnout oznámení Avast? :: Jak přehrát soubor FLAC?
Užitečné odkazy