Domovská stránka > K > Kdo Daboval Siri?

Kdo daboval Siri?

Původní americký hlas Siri poskytnula Susan Bennett v červenci 2005, britský mužský hlas poskytl Jon Briggs, bývalý technologický novinář a australský hlas poskytla Karen Jacobsen, hlasatelka známá v Austrálii za její práci jako "dívka GPS".

Přečtěte si více

Co dělá Siri?

Podle CNBC Apple do Siri integroval celou plejádu nových zvuků. Uživatelům tak přehraje, jak zní daná věc nebo živočich. Můžete se jí zeptat například na to, jaký zvuk vydává kachna, pudl nebo třeba siréna. Co je to Siri v iPhone? iPhone (výslovnost [ˈaifəun]) je smartphone společnosti Apple, který svou popularitou definoval celou kategorii chytrých mobilních telefonů.

Kdo vymyslel Siri?

Počátky Siri

Vznikla jako vedlejší projekt společnosti SRI International, který měl přinést hlasové funkce a ovládání pro Android a Blackberry. Siri tehdy vyšla jako samostatná aplikace a málokdo pamatuje, že byla dostupná dokonce i pro iPhone.
Kdo dabuje Belmonda ve filmu Policajt nebo rošťák? Ve věku 88 let zemřel ve svém domě v Paříži herec Jean-Paul Belmondo. Herce proslavily snímky Bláznivý Petříček, Muž z Ria, Muž z Hong-Kongu, Muž z Acapulca, Zvíře či Policajt nebo rošťák. Ve velké části jeho filmů jej daboval Jiří Krampol (83).

Jak nastavit Siri do češtiny?

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

Přejděte do Nastavení > Siri a hledání. Klepnutím na Jazyk změníte jazyk, který Siri používá pro požadavky a hlasové odezvy. Klepnutím na Hlas Siri změníte hlas, kterým Siri mluví.
Může se také zeptat, co naštve siri? Ze všech věcí, které můžete požádat Siri, aby ji naštvala, je obvykle nejsmíchem tím, že ji požádáte o zábavu. Uživatelé ji samozřejmě mohou požádat "zpívat píseň", což může mít za následek jednoznačné odmítnutí („Nemohu zpívat“) nebo (nepřekvapivě) robotické ztvárnění „Kdybych měl mozek“ od Čaroděje Oz.

Jak rict Siri aby zpivala?

Jednoduše stačí, abyste Siri řekli frázi: „Hey Siri, give me a beat. Jak se zeptat Siri? Siri

Řekněte „Hey Siri“ a potom se zeptejte třeba takto:

  1. „Kde mám iPhone? “
  2. „Přehraj na iPhonu zvuk. “
  3. „Kde mám Apple Watch? “

Jak casto menit iPhone?

Neznamená to, že vždy máte nechat vybít telefon do 0% (to byste ani neměli). Nabíjecí cyklus se načítá postupně. Pokud vybijete telefon na 75 % a nabijete znovu do 100 %, tak za 4 dny spotřebujete 1 cyklus. Apple uvádí, že originální baterie do iPhone by měly vydržet min 500 cyklů.

By Anse

Jak funguje TCP protokol? :: V čem se fotit?
Užitečné odkazy