Domovská stránka > J > Jak Zmenit Jazyk V Siri?

Jak zmenit jazyk v Siri?

Chcete-li změnit jazyk, který Siri používá, přejděte do Nastavení > Obecné. V části Siri zvolte Jazyk a vyberte požadovaný jazyk.

Přečtěte si více

Co je to Siri v iPhone?

iPhone (výslovnost [ˈaifəun]) je smartphone společnosti Apple, který svou popularitou definoval celou kategorii chytrých mobilních telefonů. Kde zapnu Siri? Přejděte do Nastavení. Klepněte na Siri a hledání. Vypněte volbu Čekat na vyslovení „Hey Siri“ a znova ji zapněte. Až se zobrazí obrazovka Nastavit „Hey Siri“, klepněte na Pokračovat.

Kdo vymyslel Siri?

Kdo vymyslel Siri?

Siri vznikla jako vedlejší projekt společnosti SRI International, který měl přinést hlasové funkce a ovládání pro Android a Blackberry. Byla vydaná jako samostatná aplikace a dokonce byla dostupná i pro iPhone, ale málokdo si to pamatuje. Také, kdy bude siri umět česky? V minulosti se několikrát spekulovalo o tom, že Google naučí svého Asistenta konečně česky. Později se však byly tyto zprávy vyvráceny a stejný případ je i u Applu. Česká Siri měla přijít už před několika lety a stále nic. Až v posledních týdnech mají jablíčkáři kapku naděje.

Může se také zeptat, jak zmenit siri jméno?

Řekněte Siri, kdo jste

Přejděte do Nastavení > Siri a hledání > Moje údaje a pak klepněte na své jméno.
Jak casto menit iPhone? Neznamená to, že vždy máte nechat vybít telefon do 0% (to byste ani neměli). Nabíjecí cyklus se načítá postupně. Pokud vybijete telefon na 75 % a nabijete znovu do 100 %, tak za 4 dny spotřebujete 1 cyklus. Apple uvádí, že originální baterie do iPhone by měly vydržet min 500 cyklů.

Jak vypadal prvni iPhone?

První iPhone přinesl na svou dobu nevídaně velký displej s úhlopříčkou 3,5“ s rozlišením 480 x 320 pixelů. Oproti většině tehdejších smartphonů, které většinou disponovali nepraktickou mechanickou klávesnicí a malým displejem, vypadal iPhone jako mobil z budoucnosti. Kdy vyslo iPhone 12 Mini? Fialové iPhony 12 (mini) budete moci pořídit zřejmě na všech trzích, a to již od 30. dubna 2021. Dostupné budou obvyklé paměťové varianty a nezměněna bude též cena.

Jak zapnout Siri iPhone se?

Pro aktivaci či deaktivaci musíte zavítat do nastaveni – Siri – Povolit „Hey Siri“. Poté budete odkázáni na nastavení hlasového povelu, který bude přímo dělaný pro váš hlas.

By Bratton Fawson

Jak se pouziva Siri? :: Jak uvolnit místo na Google disku?
Užitečné odkazy