Domovská stránka > C > Co Znamená Neomezená Data?

Co znamená neomezená data?

S neomezenými daty SD surfujete do objemu 20 GB plnou rychlostí, poté 3 Mbit/s. Tato rychlost stačí na běžné používání internetu z mobilu a prohlížení videa v SD kvalitě. EU datový limit u tohoto tarifu je 30 GB. Pokud se rádi díváte i na videa v HD kvalitě, doporučujeme vám neomezená data HD.

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, jak zjistím kdy se mi obnovi data?

Kontrola stavu čerpání datového limitu

  1. Přihlaste se do portálu Moje O2.
  2. V sekci „Moje služby“ klikněte na dlaždici mobilního internetu „O2 DATA“, u kterého chcete zjistit stav čerpání dat.
  3. V sekci „Volné jednotky“ uvidíte na ukazateli, kolik procent (GB) vám zbývá vyčerpat do konce zúčtovacího období.
Kdy se obnovují data T Mobile? Obnovuje se vždy na začátku nového zúčtovacího období. Navýšení datového limitu platí pro dané zúčtovací období, ve kterém k navýšení došlo. Data v tuzemsku se do dalších zúčtovacích období nepřevádějí.

Podle toho, kolik je giga a mega?

Ve skutečnosti existují dva způsoby převodu o MB na GB.

1 gigabajt se rovná 1 000 megabajtů (desítkově); 1 gigabajt se rovná 1024 megabajtům (binárně).
Co je větší než Giga? vyšší než GB je TB (terabyte) - 1O24 GB.

Když to vezmeme v úvahu, kolik má jeden gb?

Gigabyte je násobnou jednotkou bytu a jednotkou množství binárních dat. Gigabyte odpovídá 1 000 000 000 bytům dat. Dalšími násobnými jednotkami bytu jsou kilobyte, megabyte a terabyte. Jak přikoupit data T Mobile? Mám Můj tarif, je možné si jednorázově navýšit data, když je vyčerpám?

  1. V mobilní aplikaci Můj T-Mobile.
  2. SMS zprávou, pro navýšení odešlete SMS ve tvaru DATA 1GB na číslo 4603.
  3. V hlasovém automatu na čísle 4603 v sekci služby a internet, nebo stačí po pozdravu stisknout 523.

Pokud jde o to, co mi žere data?

Omezte automatické aktualizace aplikací na pozadí, i to žere zbytečná data. Zároveň si nastavte nižší frekvenci synchronizace e-mailu či sociálních sítí. Není na škodu ani zjistit, které aplikace požírají data nejvíce a zvážit, zda je opravdu využijete. Zjistíte to pomocí aplikace My Data Manager. A další otázka, jak snizit data? 9 nejlepších způsobů, jak snížit využití dat v systému Android

  1. Omezte využití dat v nastavení systému Android.
  2. Omezte data na pozadí aplikace.
  3. Použijte kompresi dat v prohlížeči Chrome.
  4. Aktualizujte aplikace pouze přes Wi-Fi.
  5. Omezte používání streamovacích služeb.
  6. Sledujte své aplikace.

Také, kolik stojí neomezena data t mobile?

Nová nabídka zahrnuje dva základní tarify za 550 a 675 Kč, které k neomezenému volání i SMS přidávají 3 GB nebo 8 GB dat. Doteď T-Mobile prodává balíček neomezeného volání a SMS s 2 GB dat za 525 korun a se 4 GB dat za 625 korun. Nové balíčky jsou tak o 25 a 50 korun dražší, ale mají více dat.

By Selway

Co je funkce v programování? :: Co je to ARPANET?
Užitečné odkazy