Domovská stránka > C > Co Je Avast Security?

Co je Avast Security?

Avast Premium Security je víc než jen antivirus. Jde o kompletní online zabezpečení pro všechny vaše počítače, telefony a tablety. Zařídí vám úplnou ochranu před viry a navíc: Ochrání vás při nakupování a používání internetového bankovnictví – kdykoli a kdekoli.

Přečtěte si více

Jak odinstalovat Avast Mobile Security?

V Avast Mobile Security klepněte na možnost Odinstalovat. Pokud jde o to, jaký antivir do mobilu zdarma? Kaspersky Security Cloud Free

  • AVG AntiVirus Free.
  • Avira Free Security.
  • Sophos Home.

Jak vypnout oznámení Avast?

Google Chrome

  1. Zvolte možnosti ⋮ Menu (tři tečky) ▸ Nastavení.
  2. Klikněte na možnost Ochrana soukromí a zabezpečení ▸ Nastavení webu.
  3. V části Obsah klikněte na JavaScript.
  4. U položky Weby mohou používat JavaScript klikněte na tlačítko Přidat.
  5. Zadejte [*.] avast.com a klikněte na tlačítko Přidat.
Lidé se také ptají, který antivirový program je nejlepší?
PořadíNázev produktuCelkové hodnocení
1.BitDefender Internet Security85,5 %
2.Eset Internet Security82,0 %
3.Norton 360 Deluxe79,4 %
4.AVG Internet Security79,2 %
3 další řádky

Podle toho, jak funguje avast?

Avast Free Antivirus – obsahuje inteligentní antivirové funkce, které v reálném čase zjišťují viry, malware, spyware, ransomware, phishing a další hrozby. Avast Free Antivirus rovněž obsahuje bezplatné funkce navíc, jako jsou Aktualizace aplikací, Štít proti ransomwaru a Passwords. A další otázka, jaký antivir pro android? Pro Android je k dispozici mnoho antivirových aplikací, ale mezi nejoblíbenější patří Avast, AVG, Bitdefender a Norton.

Lidé se také ptají, jak vyčistit telefon od virů zdarma?

Nejspolehlivější je pořídit si kvalitní antivirus určený pro zařízení s Androidem. Ten po instalaci celý telefon důkladně zkontroluje. Další možností, jak se viru v mobilu zbavit, je také celý telefon zformátovat do továrního nastavení. Ovšem ani tato metoda nemusí stačit, když je škodlivý kód nahraný v jádře systému. Jak si vyčistit mobil? Nejprve odpojte telefon od zdroje napájení. Poté měkkým hadříkem, který nepouští vlákna, otřete všechny šmouhy nebo otisky prstů na obrazovce. Pokud je obrazovka obzvláště znečištěná, můžete hadřík navlhčit vodou, ale dbejte na to, abyste telefon příliš nenamočili.
Chcete-li vyčistit zbytek telefonu, otřete zadní stranu a boky mírně navlhčeným hadříkem. Opět dávejte pozor, abyste telefon příliš nenamočili. Pokud máte na telefonu pouzdro, sejměte jej a očistěte povrch telefonu pod pouzdrem.
Po otření vnější strany telefonu se podívejte na nabíjecí port a konektor pro sluchátka. Pomocí vatového tamponu nebo párátka odstraňte všechny žmolky nebo nečistoty, které by se mohly v těchto malých prostorech zachytit.
Nakonec telefon ještě jednou prohlédněte a ujistěte se, že jste nic nevynechali. Pak jej připojte k nabíjení a vše je připraveno!

Jaký je dobrý antivir?

Na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože nejlepší antivirový software pro daného jednotlivce nebo organizaci závisí na řadě faktorů, včetně typů používaných zařízení, požadované úrovně zabezpečení a rozpočtu. Mezi oblíbené antivirové programy však patří Norton AntiVirus, Kaspersky Lab a Bitdefender.

By Ninnette

Jak funguje Avast VPN? :: Jak Aktualizovat ovladače WiFi?
Užitečné odkazy