Domovská stránka > C > Co Mám Dělat Když Se Mi Sekne Iphone?

Co mám dělat když se mi sekne iPhone?

Prvně se v rámci iOS přesuňte do nativní aplikace Nastavení. Jakmile tak učiníte, tak sjeďte níže a rozklikněte možnost Obecné. Na další obrazovce pak sjeďte úplně dolů a klepněte na kolonku Resetovat.

Přečtěte si více

Co delat kdyz se iPhone Zapina a Vypina?

iPhone se vypíná – to většinou souvisí s mírou nabití baterie a jejím stářím. Když je tedy baterie skoro vybitá, je chemicky starší a nachází se v chladnějším prostředí, dojde k tomuto jevu, aniž by spadla její kapacita na 1 %. Co delat kdyz se iPhone pořád restartuje? Krok 1: Pokud se váš iPhone stále restartuje, přejděte na „Nastavení“> „Obecné“> „Obnovit“ a klepněte na možnost „Vymazat veškerý obsah a nastavení“. Krok 2: Klepnutím na „Vymazat iPhone“ v potvrzovacím dialogovém okně zahájíte proces. Krok 3: Po dokončení se váš iPhone restartuje a zobrazí uvítací obrazovku.

Jak se restartuje iphone se?

Restartování iPhonu

  1. Podržte boční tlačítko spolu s libovolným z tlačítek hlasitosti, dokud se nezobrazí vypínací posuvník.
  2. Přetáhněte posuvník a počkejte 30 sekund, dokud se zařízení nevypne.
  3. Zařízení znova zapnete tak, že podržíte boční tlačítko (na pravé straně iPhonu), dokud se nezobrazí logo Apple.
Podle toho, jak zrychlit iphone se? Vypnutí průhledných prvků

Dobrou zprávou je, že můžete průhlednost v rámci iOS deaktivovat, tudíž se namísto ní na pozadí zobrazí neprůhledná barva, čímž hardwaru můžete pomoci. Pro vypnutí průhlednosti přejděte do Nastavení → Zpřístupnění → Displej a velikost textu, kde zapněte možnost Snížení průhlednosti.

Jak provést čistou instalaci iOS?

Přejděte na vaše zařízení, a poté podržte v macOS klávesu Option (u starších zařízení Alt) a klepněte na možnost Obnovit a aktualizovat. Ve Windows v iTunes poté podržte Shift a klepněte na Obnovit a aktualizovat. Jakmile na tohle tlačítko klepnete, tak se spustí obnovování operačního systému iOS na vašem iPhonu. Můžete se také zeptat, jak se vypina iphone 7? Vypněte telefon:

Stiskněte a podržte tlačítko Zapnout/Vypnout. Telefon vypnete posunutím ikony Vypnout doprava.

Pokud jde o to, jak vypnout iphone xr?

Zapnutí a vypnutí

K zapnutí telefonu stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple. Až budete chtít telefon vypnout, stiskněte a podržte boční tlačítko spolu s jedním z tlačítek hlasitosti, dokud se nezobrazí posuvník. Zařízení vypnete přetažením posuvníku.
Jak restartovat iPhone se 2020? Jak iPhone SE (2020) restartovat

  1. Stiskněte, a poté pusťte tlačítko pro zvýšení hlasitosti.
  2. Poté stiskněte a pusťte tlačítko pro snížení hlasitosti.
  3. Nakonec stačí, abyste podrželi boční zapínací/vypínací tlačítko, dokud nedojde k restartování zařízení.

Jak se zapíná iPhone?

Na iPhonu 6s nebo starším, včetně iPhonu SE (1.generace)

  1. Podržte tlačítko plochy a boční tlačítko nebo horní tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple.
  2. Pokud se telefon nezapne, podle těchto kroků zkontrolujte hardware a nabijte telefon.
  3. Pokud se telefon stále nezapíná, kontaktujte podporu Apple.

By Volin

Jak prejit na iOS 15? :: Jak aktualizovat iOS 12.5 5?
Užitečné odkazy