Domovská stránka > P > Proč Nefungují Některé Aplikace?

Proč nefungují některé aplikace?

Mezipaměť a data aplikace lze obvykle vymazat pomocí aplikace Nastavení v telefonu. Nastavení se v různých telefonech může lišit. Další informace vám poskytne výrobce zařízení. Dočasně můžete uvolnit místo, když vymažete data v mezipaměti.

Přečtěte si více

Tak proč mi padají aplikace na androidu?

Problém souvisí se systémovou komponentou nazvanou Android System WebView. Google pro ni prostřednictvím obchodu Google Play vydal zabugovaný update, což mělo u mnoha uživatelů za následek padání aplikací. Co dělat když aplikace Google pravidelně přestává fungovat? Mnohým uživatelům ale i poté smartphone zobrazuje problémové okno s tím, že aplikace Google pravidelně přestává fungovat. V takovém případě může pomoci odinstalovat verzi aplikace Google, která chybu způsobuje. Tato služba je však v Androidu nativní, jak již zaznělo, a tudíž není možné ji smazat kompletně.

Můžete se také zeptat, co dělat když aplikace nereaguje?

Restartujte telefon běžným způsobem a zkontrolujte aplikace

  1. Restartujte telefon.
  2. Nedávno stažené aplikace postupně odstraňte.
  3. Po odstranění každé z nich telefon obvyklým způsobem restartujte.
  4. Až odinstalujete aplikaci, která problém způsobuje, ostatní odstraněné aplikace můžete znovu nainstalovat.
Jak restartovat aplikace? Další informace vám poskytne výrobce zařízení.
  1. Na většině telefonů stačí stisknout vypínač po dobu asi 30 sekund, nebo dokud se telefon nerestartuje.
  2. Možná bude třeba klepnout na Restartovat .

Jak opravit aplikaci?

Vyberte Start > Nastavení > Aplikace > Aplikace a funkce. Vyberte ikonuDalší vedle aplikace, kterou chcete opravit. Vyberte odkaz Upřesnit možnosti pod názvem aplikace (některé aplikace tuto možnost nemají). Na stránce, která se otevře, vyberte možnost Opravit, pokud je dostupná. Co dělat když zařízení není kompatibilní s touto verzi? Jak nainstalovat nekompatibilní aplikace?

  1. Běžte do nastavení a povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů.
  2. Stáhněte si balíček aplikace Market Helper (v Obchodě Play není z důvodů jeho obcházení, jelikož je balíček na stránkách autora, a rozborem kódu prošel, budeme mu věřit)
  3. Spusťte aplikaci Market Helper.

Jak opravit chybu Androidu?

Jak opravit chybu Androidu ve smartphonu

V zobrazeném seznamu vyberte položku »Moje aplikace a hry«, v přehledu vyhledejte a otevřete »Android System WebView«. Protože chybou je postižena poslední aktualizace, můžete nyní zvolit možnost »Odinstalovat aktualizaci« a obnovit původní stav komponenty.
Proč padají aplikace na mobilu? Existuje mnoho důvodů, proč aplikace na mobilních zařízeních padají. Mezi nejčastější důvody patří:
-Nízká kvalita kódu: Pokud není kód aplikace dobře napsán, je pravděpodobnost pádu vyšší.
-Problémy s pamětí: Pokud aplikace využívá příliš mnoho paměti, může to způsobit její pád.
-Problémy s kompatibilitou: Pokud aplikace není kompatibilní se zařízením, na kterém je používána, může to způsobit její pád.
-Vnější faktory: Pokud se vyskytnou vnější faktory, například slabá baterie nebo špatné připojení k síti, může to způsobit pád aplikace.

By Gasparo Pallesen

Jak aktualizovat Android v mobilu? :: Jak aktivovat Android?
Užitečné odkazy