Domovská stránka > J > Jak Vypnout Sms Chat?

Jak vypnout SMS chat?

Tip: Funkce chatu můžete vypnout také na webovém portálu pro deaktivaci Zpráv. Pokud jste telefonní číslo používali ve svém předchozím telefonu a v novém telefonu vám nechodí textové zprávy, přejděte na portál pro deaktivaci a tam vypněte funkce chatu ve starém telefonu.

Přečtěte si více

Podle toho, jak vypnout rcs chat?

Jak deaktivovat RCS

Poté z nabídky vyberte „Nastavení“. V horní části nastavení klepněte na „Funkce chatu“. Poznámka: Pokud nemáte podporu RCS, neuvidíte v nastavení „Funkce chatu“. Jednoduše deaktivujte možnost „Povolit funkce chatu“.
Pokud jde o to, jak změnit chatovou zprávu na textovou? Můžete se podívat, jakou možnost pro případy, kdy funkce chatu nejsou dostupné, máte nastavenou jako výchozí a případně ji změnit:

 1. Spusťte aplikaci Zprávy .
 2. Vpravo nahoře klepněte na nabídku Nastavení Funkce chatu. Nedoručené zprávy odeslat znovu.
 3. Vyberte si výchozí možnost: Vždy znovu poslat jako SMS/MMS.

Jak zrusit chat?

Jak odstraňovat chaty

 1. V záložce Chaty klepněte na skupinový chat, který chcete odstranit, a přidržte jej.
 2. Klepněte na Více možností > Opustit skupinu > OPUSTIT.
 3. Znovu klepněte na skupinový chat, který chcete odstranit, přidržte jej a klepněte na Odstranit > ODSTRANIT.
Také, co je to chatová zpráva? Služba Vodafone RCS chat umožňuje:

Přes mobilní data nebo Wi-Fi si posíláte zprávy, do kterých můžete přidat i video, fotky nebo jiné soubory. Pro RCS chat nepoužíváte další aplikaci, funguje v rámci výchozí aplikace pro posílání zpráv (SMS/MMS) ve vašem telefonu.

Můžete se také zeptat, jak vypnout chat v telefonu?

Postup pro vypnutí chatu na mobilu je následující:

 1. Vpravo nahoře ťukněte na “Menu”.
 2. V přehledu Menu nalezněte položku “Chat”.
 3. Následně se vám vpravo nahoře ukáže tlačítko “Zapnout chat”, které se stisknutím změní na tlačítko “Vypnout chat” a vypíše se vám seznam všech online přátel.
Co je SMS chat? Daktela SMS Chat je jeden z komunikačních kanálů Daktely, který umožňuje komunikaci s vašimi zákazníky přes SMS zprávy a tyto zprávy sdružuje do vláken. Výhodou je jeho univerzálnost a podpora na všech mobilních telefonech, které umí poslat obyčejnou SMS zprávu.

Jak precist SMS přes internet?

Na počítači nebo tabletu přejděte na stránku zprávy Google. Chcete-li posílat zprávy z prohlížeče, klikněte vpravo nahoře na “Messages for Web”; nebo si stáhněte aplikaci do PC. Na stránce Googlu bude třeba provést spárování s telefonem. Otevřete v mobilu aplikaci Google Zprávy (Messages) Jak vypnout end to end? Šifrování end-to-end můžete ověřit, když se svého kontaktu zeptáte, zda má stejný kód.

 1. Spusťte aplikaci Zprávy .
 2. Otevřete konverzaci nebo vytvořte novou zprávu.
 3. V pravém horním rohu okna konverzace klepněte na nabídku možností Podrobnosti. Ověření šifrování.

Můžete se také zeptat, jak zapnout rcs?

K aktivaci RCS je potřeba stáhnout aplikaci Activity Launcher (dostupná v Obchodu Play) a nejnovější beta verzi Zpráv od Googlu. Kousek pod tlačítkem „instalovat“ najdete možnost se zapojit do testování beta verze.

By Havelock Cadavieco

Co je zpráva RCS? :: Jak smazat duplicitní kontakty?
Užitečné odkazy