Domovská stránka > P > Proč Nezvoní Whatsapp?

Proč nezvoní WhatsApp?

Když aplikaci používáte delší dobu, aplikace vytvoří soubory mezipaměti. V důsledku toho aplikace přestanou fungovat normálně nebo někdy fungují velmi pomalu. Chcete -li vynutit zastavení aplikace, postupujte takto: přejděte na Nastavení> Aplikace a oznámení> Zobrazit všechny aplikace> WhatsApp> Vynutit zastavení> OK.

Přečtěte si více

Jak funguje blokace na WhatsApp?

Zablokované kontakty vám už nebudou moct volat ani odesílat zprávy. Informace o poslední aktivitě (funkce Naposledy), vaše aktualizace stavu a jakékoli změny vaší profilové fotografie, které provedete, se zablokovaným kontaktům už nebudou zobrazovat. Podle toho, jak si aktualizovat whatsapp? Android. Vyhledejte aplikaci WhatsApp Messenger v obchodě Google Play a následně klepněte na Aktualizovat.

Lidé se také ptají, jak spustit whatsapp?

Jak nastavit WhatsApp

Po stažení klikněte na ikonku aplikace, spustíte tak instalaci WhatsAppu. Při instalaci uveďte své telefonní číslo. Následně vám bude zaslán kód, který uvedete v průběhu instalačního procesu pro validaci telefonního čísla. Aplikace je dokončena.
Jak zapnout oznameni na WhatsApp? Otevřete aplikaci WhatsApp > klepněte na ikonu Více možností > Nastavení > Oznámení. Zde můžete nastavit oznámení zpráv, skupin a hovorů. Zvolte si: zda chcete mít tóny příchozích a odchozích zpráv v konverzacích vypnuté, nebo zapnuté.

Jak vypnout upozorneni WhatsApp?

WhatsAppWhatsAppWhatsApp

Zde můžete změnit:

 1. zvuky oznámení,
 2. oznámení na ploše,
 3. náhledy zpráv.
Jak zjistit kdo mě sleduje na WhatsApp? Kdo se díval na váš WhatsApp není možné nijak zjistit. Zopakujme si to, není to možné zjistit. Jediné co je možné zjistit je, kdo viděl váš stav (status) – měli byste navíc vědět, že viditelnost vaší stavové informace je možné (a velmi vhodné) omezit.

Jak nastavit WhatsApp v telefonu?

Přihlášení

 1. Otevřete WhatsApp na svém telefonu. Android: Klepněte na ikonu Více možností . iPhone: Otevřete Nastavení aplikace WhatsApp.
 2. Klepněte na Propojená zařízení.
 3. Pomocí telefonu naskenujte QR kód ze svého počítače nebo zařízení Portal.
 4. Budete-li k tomu vyzváni, klepněte na Hotovo.
Lidé se také ptají, jak poznám že mě zablokoval na whatsapp? Nezobrazují se vám aktualizace profilové fotografie daného kontaktu. Odešlete-li zprávu kontaktu, který si vás zablokoval, zobrazí se vám u ní vždy jen jedna fajfka (zpráva odeslána), dvě fajfky (zpráva doručena) se vám nikdy zobrazovat nebudou. Pokusíte-li se s daným kontaktem uskutečnit hovor, nebudete spojeni.

Pokud jde o to, jak poznám že si mě někdo na whatsappu zablokoval?

Jak poznám, že jsem blokován?

 1. Komunikace během blokování se nikdy nedoručí
 2. Nevidíte Online ani Last Seen status.
 3. Nevidíte změnu profilové fotky.
 4. Nevidíte aktualizaci stavu.
 5. U zprávy se zobrazí pouze jedna šedá fajfka.
 6. Kontaktu se nedovoláte.

By Alecia

Jak spustit nabídku Start? :: Jak se připojit na WiFi v mobilu?
Užitečné odkazy