Domovská stránka > P > Proč Mi Nezvoní Mobil?

Proč mi nezvoní mobil?

Hlasitost telefonu

Nebo můžete být na telefonu, aniž byste si to uvědomovali. V systému Android se takové věci dějí pravidelně. Z tohoto důvodu, zkontrolujte, zda je hlasitost správně nastavena. V té době také nemějte telefon v klidu.

Přečtěte si více

Proč se nezobrazuje příchozí hovor?

To je věc nastavení u operátora. Standardně je ta funkce vypnutá. Tuším se to jmenuje "čekající hovor". Takže se obrať na operátora. Můžete se také zeptat, jak nastavit příchozí hovory? Otevřete aplikaci Telefon > klepněte na Další možnosti (tři svislé tečky) > zvolte Nastavení. Krok 2. Klepněte na Upozornění na hovory a vyzváněcí tón.

Co dělat když telefon nezobrazuje příchozí hovory?

Zapnutí, vypnutí či zjištění stavu lze provést v menu vašeho telefonu. Služba je zde často označena jako "Čekání hovoru" , "Služba hovorů na lince", "Druhé volání", "Call Waiting", apod. Způsob ovládání služby u jednotlivých telefonů lze zjistit v návodu k danému telefonu. Proč se nezobrazuje historie volání iphone? Pokud se vám nepodaří rychle najít smazané protokoly hovorů, zapněte v horní části možnost „Zobrazit pouze smazané položky“ a zobrazí se pouze smazané protokoly hovorů. Náhled před obnovením dat pro iOS a poté, co bylo vše hotovo, stiskněte tlačítko „Obnovit“.

Pokud jde o to, co znamená cekani hovorů?

Čekání hovoru vás upozorní na další hovor během volání

Když budete s někým hovořit a zavolá vám někdo další, budete na nový hovor upozorněni pípáním na pozadí.
Jak získat výpis hovorů? Jak si Podrobný výpis služeb objednat?

  1. online v Můj T‑Mobile.
  2. posláním SMS ve tvaru: VYPISSLUZEB A E (pro elektronický výpis) na číslo 4603.

Jak nastavit dalsi hovor?

Pokud je čekání hovorů na lince aktivováno, můžete přijmout nově příchozí hovor, aniž ukončíte ten probíhající.

  1. V menu najděte „Další nastavení“: Stiskněte Telefon. Stiskněte DALŠÍ.
  2. Aktivujte nebo deaktivujte čekání hovorů na lince: Za okamžik se zobrazí aktuální nastavení.
  3. Dokončete:
Jak přijmout druhý hovor? podle toho, co jsem našel, je nastavení v sekci Systémové aplikace-Nastavení hovoru-čekající hovor. Volba Čekající hovor by měla být aktivní. Pokud to takto máte nastavené, zkuste otestovat, zda je skutečně druhý příchozí hovor aktivně odmítnut.

Jak nastavit čekající hovor?

Aktivace na zařízení Android

  1. Otevřete číselník do kterého vepište telefonní číslo *43# a zavolejte na něj.
  2. Tímto dojde k aktivaci funkce Čekání hovoru.
  3. Stav si můžete opět zobrazit vytočením telefonního čísla *#43# – mělo by se zobrazit, že je Čekání hovoru aktivní.

By Hasseman

Jak přijmout hovor na Huawei? :: Jak otestovat zvukovou kartu?
Užitečné odkazy