Domovská stránka > J > Jak Nainstalovat Aplikaci Whatsapp Do Mobilu?

Jak nainstalovat aplikaci WhatsApp do mobilu?

Jedinou zásadnější podmínkou, kterou musíte splnit, je vlastnictví Google účtu, bez kterého instalovat další aplikace nelze. Máte-li účet přihlášen, můžete pomocí klíčových slov „WhatsApp“ nechat vyhledat správnou aplikaci. Jakmile ji najdete, klepněte na tlačítko INSTALOVAT. Aplikace se poté sama stáhne a nainstaluje.

Přečtěte si více

Jak si aktualizovat WhatsApp?

Android. Vyhledejte aplikaci WhatsApp Messenger v obchodě Google Play a následně klepněte na Aktualizovat. Podle toho, jak přijmout nové podmínky whatsapp? Podstatnou informací zůstává, že ani neodsouhlasení podmínek nepovede přímo ke zrušení vašeho účtu ze strany WhatsApp. Odsouhlasení budete moci provést také po 15. květnu. Nadále však platí, že jsou obecně mazány účty, u nichž nedošlo v posledních 120 dnech k žádné aktivitě.

Jak funguje blokace na WhatsApp?

Zablokované kontakty vám už nebudou moct volat ani odesílat zprávy. Informace o poslední aktivitě (funkce Naposledy), vaše aktualizace stavu a jakékoli změny vaší profilové fotografie, které provedete, se zablokovaným kontaktům už nebudou zobrazovat. Jak spustit WhatsApp? Jak nastavit WhatsApp

Po stažení klikněte na ikonku aplikace, spustíte tak instalaci WhatsAppu. Při instalaci uveďte své telefonní číslo. Následně vám bude zaslán kód, který uvedete v průběhu instalačního procesu pro validaci telefonního čísla. Aplikace je dokončena.

Lidé se také ptají, proč nezvoní whatsapp?

Když aplikaci používáte delší dobu, aplikace vytvoří soubory mezipaměti. V důsledku toho aplikace přestanou fungovat normálně nebo někdy fungují velmi pomalu. Chcete -li vynutit zastavení aplikace, postupujte takto: přejděte na Nastavení> Aplikace a oznámení> Zobrazit všechny aplikace> WhatsApp> Vynutit zastavení> OK. Jak poznam že jsem zablokovana? V případě, že má jedinec, který si vás zablokoval, aktivní hlasovou schránku, tak se hovor ihned přepne právě do hlasové schránky. Pokud tedy uslyšíte při volání několik pípnutí, a poté se hovor přesune do hlasové schránky, blokováni nejste. Druhá strana vám hovor pouze nezvedá.

Co znamená nahlasit na WhatsApp?

Pokud někoho nahlásíte:

  1. Služba WhatsApp obdrží posledních pět zpráv, které jste od nahlášeného uživatele či skupiny dostali. Uživatel ani skupina o tom nebudou informováni.
  2. Účet můžete nahlásit také tak, že danou zprávu dlouho podržíte.
Jak poznat zablokované SMS? Zpráva je do telefonu vždy doručena a pokud má příjemce nastaveno blokování tvých SMS, tak se mu jen neukáže. Ale z hlediska sítě operátora byla doručena a tudíž tobě se ukáže "doručeno", přestože ji příjemce vůbec neuvidí.

Podle toho, kolik lidí používá whatsapp?

Ten každý měsíc využívá na 2,5 miliardy lidí (v Česku přes 5,5 milionu lidí měsíčně), z čeho 1,66 miliardy uživatelů je na něm aktivních každý den.

By Brunhilde Mccarraher

V čem je Windows 11 lepší než Windows 10? :: Co se děje s WhatsApp?
Užitečné odkazy