Domovská stránka > J > Jak Se Dostat Do Iphone Bez Sim Karty?

Jak se dostat do Iphone bez SIM karty?

Jestliže nemáte k dispozici připojení k Wi-Fi nebo SIM kartu s mobilními daty, představuje poslední možnost aktivace iPhonu právě iTunes. Připojte tedy váš smartphone datovým kabelem k vašemu počítači a spusťte iTunes – pokud jej máte nainstalováno, mělo by se spustit automaticky.

Přečtěte si více

Tak jak funguje mobil bez sim karty?

Můžeš přes wifi dělat vše, zálohovat fotky na cloud, telefonovat přes viber/skype/messenger/hangouts , pořádat videohovory, konverence, procházet web, hrát a stahovat hry, aplikace z google play prostě cokoliv sim karta skutečně není nutná. Jak aktivovat SIM kartu v Iphone? SIM kartu

1.Zadejte PIN kód:

 1. Přejeďte prstem po displeji směrem doprava.
 2. Stiskněte Odemknout.
 3. Zadejte PIN kód a stiskněte OK.
 4. Pokud je SIM karta odmítnuta:
 5. Kontaktujte příslušného prodejce nebo operátora.

Jak pridat eSIM Iphone?

Jak aktivovat eSIM v telefonu

 1. V menu najděte „Mobilní data “: Stiskněte Nastavení. Stiskněte Mobilní data.
 2. Naskenujte QR kód: Stiskněte Přidat mobilní tarif. Umístěte zaslaný QR kód do rámečku fotoaparátu telefonu a kód naskenujte.
 3. Aktivujte eSIM: Podle postupu na displeji dokončete aktivaci eSIM.
Co delat kdyz iPhone nejde aktivovat? Uděláte to takhle:
 1. Přesvědčte se, že máte nejnovější verzi macOS nebo nejnovější verzi iTunes.
 2. Zkontrolujte, jestli je váš počítač připojený k internetu.
 3. Připojte iPhone k počítači kabelem, který jste s iPhonem dostali. Na počítači vyhledejte zařízení.
 4. Počkejte, než počítač iPhone rozpozná a aktivuje:

Co se Zablokovanym iPhonem?

Stiskněte a podržte tlačítko podle modelu svého iPhonu a současně iPhone připojte k počítači. Tlačítko nepouštějte. Stále tlačítko držte, dokud se na iPhonu neobjeví obrazovka režimu zotavení, pak ho teprve pusťte. Pokud uvidíte obrazovku vyžadující zadání kódu, musíte iPhone vypnout a začít znovu. Může se také zeptat, jak volat bez sim karty? Stačí signál jakéhokoliv operátora. Zavolat o pomoc na číslo 112 můžou lidé i mobilem bez sim karty.

Podle toho, jak si zavolat zdarma?

Bezplatně můžete komunikovat s lidmi z domova i různých zemí světa. Stačí si nainstalovat program, který to umožní. Mezi nejznámější patří Skype, Viber nebo WhatsApp. Volání přes internet zdarma je dostupné nejen pro mobily, ale také pro stolní počítače, notebooky nebo tablety. Jak vložit SIM kartu do iPhone se? iPhone SE používá kartu Nano-SIM, což je nejmenší dostupná karta SIM. Chcete-li vložit SIM kartu do iPhonu SE, začněte tím, že najdete přihrádku na SIM kartu, která se nachází na pravé straně zařízení. Jakmile zásobník najdete, použijte nástroj na vysunutí SIM karty nebo kancelářskou sponku a opatrně ji zasuňte do otvoru vedle zásobníku. Jakmile zásobník vyskočí, vložte do něj kartu Nano-SIM zlatými kontakty směrem dolů. Poté zasuňte zásobník zpět do zařízení a ujistěte se, že je pevně na svém místě.

Jak aktivovat iPhone bez Home Button?

Existuje několik způsobů, jak aktivovat iPhone bez domovského tlačítka. Jedním ze způsobů je použití funkce asistovaného dotyku. Tu najdete v nastavení v části "obecné". Dalším způsobem je použití Siri k zapnutí zařízení.

By Dopp

Jak otevřít otvor na SIM kartu? :: Jak dlouho bude podporovan iPhone 11?
Užitečné odkazy