Domovská stránka > J > Jak Přesunout Poznámky?

Jak přesunout poznámky?

Odeslání poznámky Keep do jiné aplikace

 1. Na telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Keep .
 2. Klepněte na poznámku, kterou chcete odeslat.
 3. Vpravo dole klepněte na Akce .
 4. Klepněte na Odeslat .
 5. Vyberte jednu z možností: Chcete-li poznámku zkopírovat jako Dokument Google, klepněte na Kopírovat do Dokumentu Google.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, kam se ukládají poznámky android?

Poznámky jsou uloženy do dokumentu přidruženého ke knize, kterou právě čtete.

 • V telefonu či tabletu Android otevřete aplikaci Knihy Google Play .
 • Vpravo nahoře klepněte na profilovou fotku.
 • Klepněte na Nastavení Knih Play.
 • Zadejte název složky, do které chcete poznámky ukládat.
Jak přenést nastavení do nového telefonu? Klíčem je záloha

Tu proveďte na svůj hlavní účet, tedy na Googlu účet v případě Androidu, anebo na iCloud v případě iOS. Na telefonu s Androidem stačí jít do nastavení, tam najít kolonku “Google”, zamířit až dolů kde je “Záloha”, a posléze provést zálohu.

Tak jak přenést věci ze starého telefonu do nového?

Jedním z nejspolehlivějších způsobů, jak mít data ze starého telefonu i v novém, je synchronizace s účtem Google. Pokud této možnosti využíváte, nebudete muset řešit přenos kontaktů, událostí v kalendáři, elektronické pošty na Gmailu, poznámek v aplikaci Keep, úkolů v kalendáři atd. Jak vratit smazanou poznámku? Vyberte poznámku a pak na panelu nástrojů klikněte na Obnovit. Poznámka se přesune do složky Poznámky. Jestli chcete obnovenou poznámku rovnou přesunout do nějaké vytvořené složky, přetáhněte ji ze složky Nedávno smazáno do cílové složky.

Jak sdilet Poznámky na iphone?

Vyberte si poznámku, kterou chcete s někým sdílet a otevřete ji. Vpravo nahoře klikněte na ikonu člověka s plusem. Zvolte si způsob, kterým chcete někoho k úpravě poznámky pozvat. Pozvánku ve vámi vybrané aplikaci odešlete. Jak pridat Poznámky na plochu Iphone? U Poznámek máte stejně jako u ostatních aplikací možnost výběru z několika různých velikostí a formátů, widget jednoduše přidáte tak, že dlouze stisknete volné místo na ploše vašeho iPhonu a v levém horním rohu klepnete na “+”.

Kde má Samsung poznamky?

Soubory Samsung Notes jsou uloženy v kořenové složce se šifrováním. Ve skutečnosti nemůžete najít místo, kde jsou uloženy poznámky Samsung, pokud nevykonáte rootování telefonu. Pokud máte zálohoval Samsung poznámky dříve, můžete se podívat na nejnovější zálohu Samsung. Jak synchronizovat telefon s tabletem? Určení, jaké údaje se budou synchronizovat

 1. Na důvěryhodném telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .
 2. Vpravo od adresního řádku klepněte na ikonu možností Nastavení.
 3. Klepněte na Synchronizace.
 4. Vypněte možnost Synchronizovat vše.
 5. Zvolte typy dat, která chcete synchronizovat.

Jak propojit OneNote?

Správa nastavení synchronizace

Klepněte na Nastavení > Možnosti. V části Synchronizovat poznámkové bloky vyberte, jestli OneNote má nebo nemá automaticky synchronizovat vaše poznámky. Pokud tuto možnost nastavíte na Ne, proveďte po každých důležitých změnách svých poznámek synchronizaci ručně.

By Liponis

Jak vypálit na CD MP3? :: Jak aktualizovat iTunes na Windows?
Užitečné odkazy