Domovská stránka > J > Jak Označit Všechny Poznámky Pod Čarou?

Jak označit všechny poznámky pod čarou?

Postupujte prosím následovně. Kliknutím umístíte kurzor na libovolnou poznámku pod čarou k dokumentu, stiskněte současně klávesy Alt + A, poté budou okamžitě vybrány všechny poznámky pod čarou v aktuálním dokumentu.

Přečtěte si více

Jak odstranit všechny poznámky pod čarou?

Pokud chcete najít a odebrat všechny poznámky pod čarou nebo vysvětlivky, použijte nástroj Najít a nahradit:

  1. Umístěte kurzor do horní části dokumentu a potom otevřete dialogové okno Rozšířené hledání a nahrazení.
  2. V dialogovém okně Najít a nahradit klikněte na kartu Nahradit.
Jak vytvořit seznam poznámek pod čarou? V nabídce Insert (Vložení) klikněte na Cross-reference (Křížový odkaz). V seznamu Typ odkazu klikněte na poznámky pod čarou. V seznamu Vložit odkaz na klikněte na číslo poznámky pod čarou. V seznamu Vložit odkaz na klikněte na číslo poznámky pod čarou (naformátované).

Jak změnit číslování poznámek pod čarou?

Změna číslování a rozvržení poznámky pod čarou

  1. Zvolte možnost Text > Volby poznámek pod čarou dokumentu.
  2. V záložce Číslování a formátování vyberte volby, které určují schéma číslování a vzhled formátování čísla odkazu a textu poznámky pod čarou.
Podle toho, jak citovat v poznámce pod čarou? Pokud chcete poznámky pod čarou využít k citacím, poznámka musí obsahovat jméno autora, název (kurzívou), autora kompilace, překladatele nebo editora, vydání, název série (včetně čísla výtisku), místo vydání, vydavatele, datum vydání a číslo strany s citací.

Jak vložit vysvětlivku do Wordu?

V menu Wordu vyberte kartu Reference a v ní pás Poznámky pod čarou. Umístěte kurzor na místo, kam se má umístit odkaz na poznámku. Tedy nejčastěji za vysvětlovaný pojem v textu. Nyní klikněte na možnost Vložit vysvětlivku. Jak zrušit poznámku pod čarou ve Wordu? Pokud chcete odstranit poznámku pod čarou (která je v dolní části stránky), odstraňte v tělečíslo "1". V takovém případě zmizí Poznámka pod čarou. Pokud chcete vysvětlivku odebrat, odstraňte v těle textu (kolem něj text s šedým obdélníkem) a vysvětlivku zmizí.

Jak smazat poznámku ve Wordu?

Odstranění komentáře

  1. Klikněte na komentář, který chcete odstranit.
  2. Na kartě Review (Revize) klikněte v části Comments (Komentáře) na Delete (Odstranit). Tip: Komentář můžete odstranit také tak, že kliknete na tlačítko Zavřít v pravém horním rohu bubliny komentáře.
Když to vezmeme v úvahu, jak vytvořit seznam obrázků ve wordu? Za předpokladu, že byste chtěli vytvořit seznam obrázků v aplikaci Microsoft Word, museli byste vložit každý obrázek zvlášť. To provedete tak, že kliknete na kartu "Vložit" a poté na "Obrázek". To vám umožní vložit obrázek z vašeho počítače a poté můžete tento postup opakovat pro každý další obrázek.

Jak se dělá citace ve Wordu?

Chcete-li ve Wordu vytvořit citaci, klikněte nejprve na kartu Vložit. Poté klikněte na ikonu Textové pole ve skupině Text. Zobrazí se rozbalovací nabídka. Vyberte možnost Nakreslit textový rámeček.
Poté kliknutím a tažením myši nakreslete na stránce textový rámeček. Do textového pole napište svůj citát. Chcete-li text formátovat, zvýrazněte jej a použijte možnosti na kartě Domů (např. písmo, velikost, barva, zarovnání).
Chcete-li textovému poli přidat ohraničení, klikněte na ikonu Obrys tvaru ve skupině Kreslení (na kartě Vložení). Zobrazí se rozbalovací nabídka. Vyberte požadovanou možnost ohraničení.

By Christianity

Kdy používat poznámky pod čarou? :: Jak vypadá WordPress?
Užitečné odkazy