Domovská stránka > J > Jak Stáhnout Vlc?

Jak stáhnout VLC?

Jak stáhnout aktuální verzi VLC Media Playeru

 1. Klikněte na tlačítko STÁHNOUT (DOWNLOAD) a přejděte přímo na stránky VideoLan.
 2. Klikněte na tlačítko STÁHNOUT VLC (DOWNLOAD VLC).
 3. Otevře se instalátor a můžete si vybrat svůj jazyk z více než 50 možností, pak klikněte na DALŠÍ (NEXT).

Přečtěte si více

Jak funguje VLC?

VLC je svobodný multiplatformní multimediální přehrávač a framework s otevřeným zdrojovým kódem, který přehraje většinu multimediálních souborů, DVD, Zvukových CD, VCD a různých proudových protokolů. Jak přehrát VLC? Nejprve je nutné otevřít v programu VLC požadované video a poté v nabídce »Přehrávání« najdete trochu nepochopitelnou volbu »Vykreslit«, ve které uvidíte všechna Chromecast zařízení připojená do sítě. Z nich vyberete to, na kterém chcete video přehrát. Následně ještě musíte souhlasit s použitím certifikátu.

Jaký přehrávač na filmy?

VLC Media Player 3.0.17.4

Multimediální přehrávač, který neohromí svou jednoduchou grafikou (kterou však lze vylepšit skiny), ale svými možnostmi v přehrávání multimédií, tedy jak hudebních, tak i video formátů s titulky. Program je schopný přehrávat také streamované video.
Jak nainstalovat VLC na Mac? Doporučím VLC Media Player, který je vyvíjen společností VideoLAN a je ke stažení zdarma zde. Po stažení otevřete příslušný . dmg soubor a stačí ikonu VLC přetáhnout do složky Aplikace (1). Tímto se VLC Media Player „nainstaluje”.

Jaký přehrávač na PC?

Deset výborných video a audiopřehrávačů, co přehrají téměř vše

 • VLC media player 3 – open source.
 • Media Player Classic Home Cinema 1.7 – open source.
 • GOM Media Player 2.3 – freeware.
 • KMPlayer 2019 – freeware.
 • MediaMonkey 4.1 – freeware.
 • JetAudio Basic 8.1 – freeware.
 • Foobar2000 1.4 – open source.
 • Zoom Player 14.5 – freeware.
V čem přehrát formát MKV? Vy byste měli sáhnout po nejnovější verzi dobře fungujícího, snadno použitelného přehrávače, který dokáže dekódovat a přehrát MKV soubory s minimem komplikací. VLC Media player (často zvaný prostě "VLC") je zdarma dostupným a rozšířeným přehrávačem, který splňuje (a přesahuje) všechny zmíněné požadavky.

Jak aktualizovat VLC Media Player?

“ Instalace aktualizace se všemi opravami je velice jednoduchá – buď si můžete z oficiálních stránek stáhnout a nainstalovat balíček s poslední verzí, nebo přímo v aplikaci použijte volbu Nápověda-Zkontrolovat aktualizace. Dodejme, že přehrávač VLC Media Player je šířen jako open source pod licencí GPL. Lidé se také ptají, jak otočit obraz ve vlc? Na obrazovce Úpravy a efekty klikněte na záložku Efekty videa. Zde vyberte záložku Geometrie. Zašrtněte volbu Otočit a vyberte, jak chcete video otočit. 90, 180 nebo jiné stupně.

Jak streamovat na VLC?

Vysílání streamu

Chcete-li zahájit vysílání síťového streamu, klikněte na nabídku Média ve VLC a vyberte Stream. V dialogovém okně Otevřít média vyberte média, která chcete streamovat.

By Kano

Jak přehrát film z internetu na TV? :: Jak skrýt VPN zdarma?
Užitečné odkazy