Domovská stránka > C > Co Je Single Sim Esim?

Co je Single SIM eSIM?

eSIM karta je samostatný čip, virtuální SIM karta, zabudovaná do základní desky mobilních telefonů nebo třeba chytrých hodinek. Nahrazuje klasickou plastovou SIM kartu takže odpadá nutnost vkládat ji do příslušného slotu. Nemusíte se ale bát, možnost změnit mobilní zařízení nebo číslo tím neztratíte.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, co je to esim?

eSIM je digitální SIM, která umožňuje si u operátora aktivovat mobilní tarif bez nutnosti používat fyzickou nano-SIM. S iPhonem 13 Pro Max, iPhonem 13 Pro, iPhonem 13 a iPhonem 13 mini můžete používat dvě SIM karty, a to buď dvě aktivní eSIM, nebo jednu nano-SIM a jednu eSIM. Jak funguje eSIM? eSIM (embedded SIM - vestavěná SIM) je SIM karta, kterou si do telefonu nahrajete přes internet, takže do svého zařízení nic fyzicky nevkládáte. eSIM u nás můžete získat v papírové podobě (voucher s QR kódem) nebo v digitální podobě.

Jak zrusit eSIM?

Jestli potřebujete eSIM vymazat, postupujte takhle:

  1. Přejděte do Nastavení.
  2. Klepněte na Mobilní data.
  3. Klepněte na tarif, který chcete vymazat.
  4. Klepněte na Odstranit mobilní tarif.
Jak nastavit eSIM? Pokud už máte eSIM nahranou, jednoduše vložte druhou SIM kartu do šuplíku na karty ve vašem iPhonu. Ten Vás ihned nasměruje do průvodce nastavení dvou SIM karet. Karty si můžete podle své libosti označit, vybrat primární a sekundární a nastavit, která se bude používat pro mobilní data.

Jak funguje virtualni SIM karta?

eSIM je vestavěná SIM (embedded SIM), která je v podobě čipu umístěná ve vybraných typech zařízení. eSIM podporuje všechny služby, na které jste zvyklí u běžné plastové SIM. Nově už nemusíte do svého mobilního telefonu nic vkládat, jen do zařízení nahrajete tzv. eSIM profil. Také, jak prenest esim vodafone? Aktivace eSIM

  1. Připojte své zařízení k internetu (např. přes Wi-Fi)
  2. Naskenujte svým zařízením QR kód z voucheru.
  3. Zadejte PIN (najdete ho také na voucheru)
  4. Aktivujte eSIM Vodafone ve OneNet samoobsluze.

Tak jak ziskat esim vodafone?

Objednání eSIM

  1. 1 Přihlaste se do samoobsluhy Můj Vodafone a v sekci Služby klikněte na Objednat.
  2. 2 Vyberte si jak eSIM aktivovat. Aktivovat eSIM si můžete jednoduše přes QR kód nebo vám ji rovnou pošleme do zařízení.
Jak funguje Dvojsimka? Dvojitá simulace je technika, která se používá ke zlepšení přesnosti počítačové simulace. Tato technika funguje tak, že se simulace spustí dvakrát, přičemž při druhém spuštění se jako výchozí bod použijí výsledky prvního spuštění. To umožňuje simulaci zohlednit účinky prvního běhu, což může zlepšit přesnost druhého běhu.

Pokud jde o to, jak nahrát esim do telefonu?

Existuje několik způsobů, jak to provést, ale nejčastěji se používá čtečka karet SIM. Ta vám umožní přečíst kartu SIM a poté nahrát data do telefonu.

By Coppola

Jak prenest eSIM do noveho telefonu? :: Jak zjistit grafickou kartu v počítači?
Užitečné odkazy