Domovská stránka > C > Co Přinese Android 12?

Co přinese Android 12?

Nový Android 12 – dosud nejosobnější operační systém

Snadno si přizpůsobíte vzhled celého telefonu, včetně zamykací obrazovky, oznámení, nastavení, widgetů, a dokonce i aplikací. Toto nové dynamické barevné prostředí bude nejdříve k dispozici pro zařízení Pixel a později se dostane i na telefony dalších výrobců.

Přečtěte si více

Kdy bude Android 11?

Galaxy S10 a Galaxy S9 se aktualizace dočkaly v prosinci a lednu. Samsung sledoval stejnou cestu s Androidem 11 pro svou obrovskou řadu smartphonů, přičemž mnoho zařízení bylo aktualizováno koncem prosince 2020 nebo v průběhu ledna a do února 2021. Jak stáhnout Android 10? Stažení nejnovějších dostupných aktualizací Androidu

  1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
  2. Dole klepněte na Systém. Aktualizace systému.
  3. Zobrazí se stav aktualizace. Postupujte podle pokynů na displeji.

Které telefony dostanou Android 12?

Telefony Xiaomi, které dostanou Android 12

  • Xiaomi 11 LE.
  • Xiaomi 11T.
  • Xiaomi 11T Pro.
  • Xiaomi 12X.
  • Xiaomi Mi 10 Lite.
  • Xiaomi Mi 10 Lite Zoom.
  • Xiaomi Mi 10 Pro.
  • Xiaomi Mi 10 Ultra.
Které Xiaomi dostanou Android 12? V seznamu jsou následující modely: Redmi 10A, Poco C4, Redmi 9 / 9 Prime / 9T / 9 Power, Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro / 9 Pro Max / 9 4G / 9 5G / 9T 5G / 9 Pro 5G, Poco X3 / X3 NFC, Redmi K30 4G / K30 5G / K30 Ultra / K30i 5G / K30 Racing, Mi 10 Lite / 10 Youth Edition / 10i / 10T Lite, Poco X2 / M2 / M2 Pro a Mi Note 10

Co umí MIUI 12?

MIUI 12 se tak dočká například zbrusu nových animací počasí ve stylu time-lapse videí. Zrovna tak zde máme přepracovanou animaci otočení displeje a také animace jednotlivých aplikací spouštění, zavření, minimamalizace, obnovení apod. Tak jak nainstalovat android 12? Jak nainstalovat Android 12 ručně

  1. Stáhněte si Flash Tool od jeho Oficiální stránky.
  2. Stáhněte si Android 12 z stránky Android Developer a postupujte podle pokynů pro jeho následnou instalaci pomocí nástroje Android Flash.

Když to vezmeme v úvahu, jaké telefony dostanou android 11?

Samsung

  • Samsung Galaxy S20 Ultra (S)
  • Samsung Galaxy S20 Plus (S)
  • Samsung Galaxy S20 (S)
  • Samsung Galaxy S20 FE (S)
  • Samsung Galaxy Note20.
  • Samsung Galaxy Note20 Ultra (S)
  • Samsung Galaxy Z Flip 5G.
  • Samsung Galaxy Z Flip.
Kdy dostane Realme 7 Android 11? Realme 7 dostává konečně Android 11 s modernějším prostředím Trvalo to, ale přeci. Po více jak půl roce čekání se dočkalo Realme 7 stabilní aktualizace na Android 11. Update sebou přináší také modernější verzi nadstavby Realme UI 2.0, které je mnohem hezčí a přináší řadu užitečných funkcí.

Které telefony Xiaomi dostanou Android 11?

Android 11 s MIUI 12 telefony

  • Xiaomi Mi 10.
  • Xiaomi Mi 10 Pro.
  • Xiaomi Mi 10 Youth Edition.
  • Xiaomi Mi Note 10.
  • Xiaomi Mi Note 10 Pro.
  • Xiaomi Mi Note 10 Lite.
  • Xiaomi Mi 9.
  • Xiaomi Mi 9 Pro 5G.

By Eastlake

Jak si stáhnout Android do mobilu? :: Jak připojit iPhone k iTunes na PC?
Užitečné odkazy