Domovská stránka > J > Jak Vybrat Switch?

Jak vybrat switch?

Čím víc portů bude switch mít, tím bude mít větší rozměry a nároky na výkon. Je proto třeba počítat s vyšší spotřebou energie a samozřejmě i vyššími pořizovacími náklady. Přenosová rychlost – jeden z nejvýznamnějších parametrů, na které byste se při výběru síťového přepínače měli zaměřit.

Přečtěte si více

Co je to L3 switch?

L3 switch není nic jiného než switch, který umí směrování (má funkce switche i routeru). Takový L3 switch bude pořád přepínat, ale můžu si nastavit, že některé porty se budou chovat jako porty routeru (routed porty). A nebo můžu směrovat mezi VLAN, co na tom switchi budou. Co je SOHO switch? SOHO Switche | TP-Link Česká republika. Snadná cesta k rozšíření dosahu vaší Wi-Fi sítě. Spolehlivé připojení kabelem pro každou aktivitu. Wi-Fi připravená na cesty.

Pokud jde o to, jaký switch do domácnosti?

Switch se vyrábí s pěti, osmi a šestnácti porty, což je nejčastější všeobecný standart pro klasickou domácnost. Můžete se porozhlédnout po switchi s 24 nebo 48 porty, pokud máte větší rodinu, která vlastní větší počet zařízení nebo firmu. Co je to řízený switch? Řízený switch. Řízené switche poskytují všechny funkce neřízeného switche, a navíc poskytují schopnost konfigurovat, spravovat a sledovat LAN síť. A to dává větší kontrolu nad tím, jak data putují sítí a kdo k ní má přístup.

Co to je router?

Router je zařízení, které slouží k vytvoření počítačové sítě. Propojuje tedy mezi sebou počítače, aniž by musel poskytovat přístup k internetu. Router může mít integrovaný modem, čímž získáte jedno zařízení, které umožní připojení k internetu i vytvoření počítačové sítě. Můžete se také zeptat, co to je modem? modem. Slovo modem vzniklo složením dvou výrazů - modulátor a demodulátor. Je to zařízení, které umožňuje pomocí telefonních linek zprostředkovat komunikaci mezi vzdálenými počítači. Modem konvertuje (převádí) data z digitálních počítačových signálů na signály analogové, které lze posílat přes telefonní linku.

Jak funguje hub?

Hub je velmi jednoduché aktivní síťové zařízení. Nijak neřídí provoz, který skrz něj prochází. Signál, který do něj vstoupí, je obnoven a vyslán všemi ostatními porty. Zpoždění je proto pouze 1 bit, takže na rozdíl od síťového přepínače způsobuje hub nižší latenci. Co je Jednopolový vypínač? jednopólový vypínač

Slouží k ovládání jednoho spotřebiče nebo jedné skupiny spotřebičů z jednoho místa. U dalších spínačů a přepínačů je uvažován jeden spotřebič v daném spínaném obvodu.

Pokud jde o to, co je seriový vypínač?

Sériovým vypínačem lze např. zapínat dvě osvětlení nebo světelné řady nezávisle na sobě Takto podle potřeby můžeme v místnosti zapínat světla, která skutečně potřebujeme.

By Rosner Bourbeau

Jak se značí tranzistor? :: Co to je přepínač?
Užitečné odkazy